X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Bazen

67 Posts
15 Users
6 Likes
7,900 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

@smotek7 urcite pod to dat neco, ne jen pisek. mam ho tam a resim jiny problem, v jednom miste se mi to propadlo. folie zatim drzi, ale logicky se musela trochu natahnout. Uz to tak mam druhym rokem, vypada to, ze to folii nevadi. az zacne bazen utikat, tak to rozeberu, dam novou folii a pod to koberec.

btw, jak si napojil hdpe na ten bazen? vzdyt tam se davaji ty meke hadice co se pretahnou pres okrah, jak tam takto chytis hdpe?


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

Vyhodis tie ich trny a das tam prechod.
Pri cerpadle kde to neslo inak sme dali spiralovu hadicu a spony.
Aj klapku sme dali mosadznu nie mtf.

image

 

image

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

@smotek7 pekne, to je o dost lepsi nez ty modre. No ja uz to mam na tom, modre zakopane v zemi a zatim to drzi 😉

ten solar na ohrev taky neni spatny, bral sem ho tenkrat uz starsi, obcas nekde praskl, tak to vemu dvouslozkovym lepidlem a je zas jak novy 😉

zrovna dneska sem uz bazen rozjel a zas vse jede jak ma. Na to ze sem to ten bazen kupoval uz pouzitej za par korun, tak jinak vse funguje stale dobre.


   
ReplyQuote
 xoor
(@xoor)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 103
 

@msk

Mám také bazen od mountfildu V6 už asi 10 let a za tu dobu jsem ho trochu potunil. Máme jej zcela zapuštěný na betonové desce. Prvotní instalaci provedl M, bazen se obbetonoval suchým betonem. Samozřejmě nás štvaly ty plechy a písky, po 5 letech jsme měnili folii. Měli jsme nehodu a už byla trochu zašlá a popraskaná. Tak jsem středový a boční vnitřní plechy odřezal. Písek vyházel, vystěrkoval lepidlem vnitřech, zabrousil a kámoš mi dal tlustou geošku - tu co používají pod silnice nebo koleje a musím říct, bomba. Dno je rovné a krom spojů folii nic nezavazí.    


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
Topic starter  

Ano, ked je v zemi obetonovany, tak su tie bocne vzpery imho zbytocne.Resp. maximalne tak sluzia na uchytenie toho obvodoveho falcu. Mam kolegu co ma tiez tento plechac v zemi v betone a urcite to tam mal 10 rokov (medzitym barak predal, ale predpokladam ze bazen je tam furt).


   
ReplyQuote
 blaf
(@blaf)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 490
 

Posted by: @smotek7

Vyhodis tie ich trny a das tam prechod.
Pri cerpadle kde to neslo inak sme dali spiralovu hadicu a spony.
Aj klapku sme dali mosadznu nie mtf.

-- attachment is not available --

 

-- attachment is not available --

 

 

Jaký průměr hdpe hadice je potřeba? 

 


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

@blaf nejak som si neni isty ci 40 alebo 50 mm.
Skusim tam dnes behnut a zmerat, ale asi 40 kedze MTF ma 38mm.


   
ReplyQuote
Page 5 / 5
Share: