X
Forum

Forum

Modrinova fasada - ...
 
Notifications
Clear all

Modrinova fasada - kotveni

5 Posts
3 Users
0 Likes
697 Views
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
Topic starter  

Panove, nekteri mate modrinovou fasadu (rhombus).

Prosim vas, cim jste kotvili? Jake srouby, jake oznaceni nerez oceli? Drevo je na ceste, montazni firma zajistena, ale ze si mam material koupit sam a nejak nebyl moc sdilny co presne krome rozmeru 4,5x50. Nabidka je opravdu pestra, tak at zbytecne nevezmu neco co bych si vycital.

Diky

 


   
Quote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

Neni to trochu divny pristup te montazni firmy? Osobne by se mi neco takoveho teda fakt moc nezdalo.

Pokud delaji montaze, maji vyzkouseny dany typ materialu, ze kterym se jim dobre dela. Ale vyresit to tak, ze si to mas ty koupit a je to nezajima, to mi dost smrdi.

Z toho co jsem zazil si pripravuji vymluvu "nojo, to je aspatnej material, s tim se spatne dela, proto to nedrzi, proto to spadlo,....".

Najednou pri jakemkoli problemu budou hazet vinu na tebe. Bejt tebou bych to resil.


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
Topic starter  

@l mas pravdu. Videl jsem jejich praci a s vysledkem co jsem videl bych byl spokojeny. Celkove to je slozitejsi, oni jsou ze Vsetina, stavim u Humpolce... bude to drahe i logisticky, ale nemam extra na vyber. Vse si delat sam nemuzu 😀

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

@richard no jestli to navic maji takto daleko, tak uz vubec nechapu, proc si proste sebou nevezou vse potrebne.

Jestli odvadeji dobrou praci, tak se s nima normalne domluv, at si bud material koupi, nebo poslou seznam toho, co potrebuji.

Takhle ti tam prijedou, zaplatis mraky kilometru a oni ti reknou, ze nemas ten a ten hrebicek a proto dnes nemuzou pracovat. a pojedou zas domu a pritom maji vydelano.


   
ReplyQuote
 Tom
(@tom)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 21
 

@richard taky by mi to prislo divne, ze chteji nakoupit material. Montazni firma, ktera mi delala fasadu, mela vsechno nakoupeno. Ale co si vzpominam tak pouzivali nasledujici https://www.dek.cz/pobocka-ostrava-hrusov/produkty/detail/3099011980-rapi-tec-fasad-4x50mm-t15-kaleny-nerez

Ale delka podle me zavisi na konkretni instalaci jak je udelany rost a jestli napriklad neni v blizkosti zaluziovy box nebo neco podobneho. Takze vetsinou pouzivaji vice rozmeru.


   
ReplyQuote
Share: