Forum

Forum

Anhydrit - vyplaven...
 
Notifications
Clear all

Anhydrit - vyplaveniny

6 Posts
4 Users
0 Likes
1,567 Views
Hvezdic
(@hvezdic)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 144
Topic starter  

Ahoj,

tak dneska jsme úspěšně zalili anhydrit. L. psal ve svém článku o "pupcích". Trochu mě překvapil jejich počet a velikost. Dle realizátora se jedná o zbytky nepořádku a polystyrenu. Ono asi o nic nejde, ale přišlo mi, že jsou poměrně velké - přidávám jednu detailní fotku

 

WP 20170404 13 18 05 Pro
anhydrit

 

Ono to není tragédie a ty vyplaveniny bych na prstu spočítal. Jen mě to trochu, jako hnidopicha zklamalo. Měli jste to také - je to opravdu tím, že jsem to pořádně nevysál? Je to opravdu jen nahoře, ale stejně mě to štve 😀

 

Díky za reakci


   
Quote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3075
 

jojo, to jsme tam presne taky meli ;-). Ale ono se to pak jeste zabrousi, takze to skoro neni ani videt. Na to pak mas stejne jeste miralon a podlahu, takze ve finale je to uplne jedno.

Mnohem vic te bude stvat, az uvidis rohy. Misto aby byly pekne hranaty, tak je budes mit urcite taky kulaty, protoze se ta folie pod vahou prohne 😉


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Hele já sem den před vylitím pečlivě vysál celej barák a mám tam bordel zalitej taky 🙁 Bohužel v den, kdy se vylívalo bylo hnusně a poprchalo a tak se tam bordel nanosil zvenku. Taky bych to ale neviděl na žádnou tragédii.

Jinak z článku tady jsem se poučil a domluvil se s chlapama, aby dilataci v rozích naříznuli a nastřelili do stěny a tím pádem mám rohy pěkně kolmý bez kulatých rohů - díky L za upozornění!


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3075
 

@radek - zamalo, jestli se ty rohy povedly, tak to gratuluju. Protoze to me fakt stvalo 😉


   
ReplyQuote
Hvezdic
(@hvezdic)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 144
Topic starter  

zdar, taky jsem si dával pozor, aby nebyla folie v rohu natažená, tak uvidíme. Každopádně je to jak píše @rakek - nám včera pršelo celý den, takže si myslím že to bude na 100% bahno co nanosili na holínkách 😀

Každopádně jsem rád, že nejsem sám kdo to tak měl 🙂


   
ReplyQuote
tomas_iw
(@tomas_iw)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 147
 

O tých rohoch som tiež vedel dopredu a snažil som sa dilatačku dať čo najostrejšie no nie vždy to lepilo dostatočne trebalo pridať klinček, ale aj tak mi ju na viacerých rohoch posťahovalo do oblúku.

Staticky to je asi jedno, keďže je poter plavajuci. Ja som to vypenil a zrezal.

Mne sa ešte vytápaním poteru spravili také pupíky v mieste trubiek. Čakám teraz na vybrúsenie, určite to pôjde dole.


   
ReplyQuote
Share: