X
Forum

Forum

Seřízení vchodových...
 
Notifications
Clear all

Seřízení vchodových dveří

5 Posts
3 Users
0 Likes
890 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Cau,

neresil jste nekdo nahodou serizovani dveri od Vasicka?

Postupne maji dvere v zavrenem stavu vetsi a vetsi vuli, tipuju ted tak 5mm mozna vic. Pokud se zamknou, dvere se "pritahnou", jenze to zacina podle zvuku dost namahat elektrozamek. Pokud prsi a nejsou dvere zamcene, je uvnitr na podlaze voda.

Proto se chci zeptat, jestli ste to nahodou nekdo taky neresil a nejde to udelat nejak samo-domo.

Diky


   
Quote
(@cyklonit)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 93
 

Ahoj,

Máme vchodové dveře od Slovaktualu, hliník profil Heroal 72(76). Řeším taky problém. Ram dveří se rozjel dole u prahu o 4mm. Montáž predsazená. Omítky vnitřní, venkovní zateplení, prostě super. Firma reklamovala dveře u výrobce, jsou ochotni poslat rám, to já nechci. Chci je srovnat. Ujel boční světlík, z purenitoveho obkladu. Protože nebyla na té straně kotva dole na rámu. Moje idea je že to vrátíme zpět a ta kotva se tam dá a zajistí. A zvenku se vyřízené do EPS díra a pak se tam ten blok polystyrenu zase vrátí. Takže chyba montáže, průšvih je ten že každý chce prodávat a neřeknou, my to neumíme. 

Jinak portálem mi taky prší, zrovna dnes budu volat firmu na kompletaci. Dveře máme od jiné firmy. Elektrozamek máme taky. Zatím jsme jen prozatímně srovnali dveře aby nedrhli. Samozrejmne prý je to dobrý, ale dveře za 70 nechci mít ujetý, a kam až to jinak pojede. Jsou tam asi rok, nečekej. 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Tak zatim to vypada nadejne. Mluvil jsem s p. Vasickem a opravdu ochotne vyhovel, ze se pristi tyden zastavi a seridi jak dvere, tak okna.

Tak dam pak vedet, ale zatim jsem mile prekvapen.


   
ReplyQuote
(@baros)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 90
 

Ahoj,

dveře jsem seřizoval, není to zas tak složitý, když máš návod (viz. strana 2 přílohy). Taky nám teklo dovnitř při prudkým dešti a netěsnily ideálně.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Diky, super navod. pokud by nedopadla autorizovana navsteva, tak bych to pak asi nejak zkusil.


   
ReplyQuote
Share: