Forum

Forum

Notifications
Clear all

Robotický vysavač

24 Posts
13 Users
0 Likes
2,337 Views
(@michajs)
Active Member
Joined: 6 years ago
Posts: 12
 

napr. Roborock 🙂


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1181
Topic starter  

nasel jsem tento test, zajimavy.

 


   
ReplyQuote
 blaf
(@blaf)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 490
 

iRobot majacek ma rezim spot (myslim, ze se to tak nazyva), kdy Roomba neuklizi v nejake vzdalenosti od majacku. Kdyz das majacek do rohu, tak ti tam nepojede. Ten obdelnik by byl slozitejsi. My ji casto proste jen neco postavime do cesty, aby nezajela kam nema. 


   
ReplyQuote
(@_petr_)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 483
 

@richard Zmiňoval jsem tu Roborock S5 Max. Ten má místo ir "zdí" virtuální zeď, takže můžeš v aplikaci označit obdélník a vysavač tam jezdit nebude.


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

ahoj všem co máte doma “smart” vysávač, 

jelikož nás už nebaví ( vlastně nikdy ani nebavilo ) uklízet po z……… zvířátkách podlahy dívám se po robůtkovi a zatím je favorit :

Xiaomi Roborock  S5 Max

máte někdo s tímto typem zkušenost ( a nebo s jiným ) ? 

podmínky :

- hlavní místnost 88 m2 dřevěná vrstvená podlaha a dlažba

- možnost výletů do dalších místností v patře 120 m2 vítána - prahy nejsou

- nemáme koberce ( chcal nám do toho občas kocour a čokl )

- určitě krom vysávání chlupů taky co nejlepší ( v rámci možností ) mopování

- nemusí být propojení se zelenou krabičkou v rozvaděči, ale drobné “+” by to bylo

díky za každou radu a názor


   
ReplyQuote
Mira
 Mira
(@mira)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 263
 

Ahoj, Roborock S5 mám a musím říct ,že spokojenost; Je teda hlučnější, ale to nám nevadí, portože pracuje, když jsme v práci.

Vysáváme s ním celé spodní patro, plocha k úklidu cca 120m2 možná víc, nemáme teda zvířata, ale máme děti a bordel kolem krbu (smetí, prach, popel) a každý den je teda opravdu poznat, jestli jezdil nebo nejezdil.

Mopování nás přestalo bavit, je to pro nás práce navíc, žena jednou za čas vytře a je to OK; To mopování nám přišlo jako fajn, že se ten prach setře, ale, ta péče o ten vysavač a neustále předělávání nástavce je víc práce, než ženě koupit Viledu.

Se zelenou krabicí jsem to měl do nedávna propojeno pomocí Node-Red kde je na to přímo knihovna, nicméně, pořídil jsem po 4 letech Loxberry a po prvotních útrapách mám propojení přes Loxberry. Ve finále je to asi jedno, stejně je to potřeba akorát vypnout/zapnout/zadokovat a vyresetovat čítač na filtry. To vše dělá žena po čištění přímo z LoxApp

Uvažujeme že koupíme ještě jeden nahoru do patra, ale ještě jsme to nerealizovali. Vysavač budeme mít na Vánoce rok, nevím jak dlouhá doba musí uplonout, abych mohl konstatovat všeobecnou spokojenost, ale u nás zatím dobrý - minimálně v té cenové třídě.


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1181
Topic starter  

@dalibor mrkni na video o par prispevku nahore. V hospodě jsem byl k Ecovacs Deebot Ozmo 950 kritický. Důvodem jsou ale naše okna

16355207336958508328003952161050

 

This post was modified 2 years ago by Richard

   
ReplyQuote
(@eiffel)
Estimable Member
Joined: 4 years ago
Posts: 103
 

SkyFrame?


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1181
Topic starter  

Dva roky a tyden co mam vysavac a prestal fungovat. Jako fakt nacasovane to je dobre 😂

Vypada,jako kdyz nemuze najit dokovaci stanici. Napeti na kontaktech je,ale nenabiji a nevi ze je blizko a prejede ji drsně. Zkusim zitra nejaky help co mi reknou. Reset a zmena mista nepomohly.


   
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: