X
Forum

Forum

KNX ETS5 demo -lze ...
 
Notifications
Clear all

KNX ETS5 demo -lze nahrát fyzická zařízení?

3 Posts
2 Users
0 Likes
726 Views
(@kajak)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 16
Topic starter  

Mám na zkoušku ETS5 demo a IP interface scn IP000.03, relé modul a tlačítko. Do IP modulu individuální adresy nahraji, ale poté nevidím žádné tlačítko, ani relé na sběrnici. Je možné, že je to omezení dema, že nelze nahrát ani vidět tato zařízení? Přidávám nějaké výstřižky u ets5.

Výstřižek2
knx

 


   
Quote
(@kully)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 80
 

ETS demo ma pouze omezeni na 5 zarizeni v projektu, takze je mozne zarizeni konfigurovat. Ale zarizeni se ti tam neobjevi samy po pripojeni. Musis je rucne pridat do projektu, priradit jim fyzickou adresu a nakonfigurovat je. Pak nastavit jeste skupinove adresy.

Ikdyz ma tahle verze omezeni pro pet zarizeni, tak je mozne mit vice projektu a v kazdem z nich mit 5 zarizeni. Ja pres demo spravuju 9 zarizeni a bez problemu. Jako KNX branu pouzivam miniserver gen 1


   
ReplyQuote
(@kajak)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 16
Topic starter  

@kully
díky, no podle přiložených screenů individuální adresy mám nastavené, ale nedaří se mně je do zařízení nahrát. 
Nevím v jaké oblasti nastavit "spojení se sběrnicí". Ikdyž zkusím zobrazit zařízené, která mají zapnutý programovací mód, tak se žádná nezobrazí.


   
ReplyQuote
Share: