X
Forum

Forum

Elektrický polohova...
 
Notifications
Clear all

Elektrický polohovatelný stůl

38 Posts
12 Users
6 Likes
5,131 Views
Stingray
(@stingray)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 166
 

Jinak eště k praktickejm zkušenostem, myslím že pokud už někdo má problémy se zádama, zvedací stůl sám o sobě to nespasí, ale střídání sezení a stání je jednoznačně úleva. Co se týče ceny ... jasně není to levný. Na druhou stranu, věci kolem baráku či auta kolikrát stojej 20/30/50tis a kupujem je bez mrknutí oka. U stolu člověk stráví x hodin denně, takže se to IMHO vyplatí, bastlit to sám by bylo peklo s nejistým výsledkem. Analogicky, třetinu dne strávíte spaním, takže ani postelích jsme nešetřili. Matrace + motorizovaný rošty jelínek cca za 50k a po třech letech určitě nelitujeme.


   
ReplyQuote
Georgio
(@georgio)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 264
 
Posted by: Stingray

...myslím že pokud už někdo má problémy se zádama, zvedací stůl sám o sobě to nespasí, ...

Pokud má někdo problém se zády, tak můžu z vlastní zkušenosti doporučit 

spirální stabilizaci.

Před x lety mě to dostalo ze stavu, kdy jsem nemohl spát, ani vysednout z auta a byl na obstřiky v nemocnici (bedra a hrbení se) k tomu, že se nehrbím a záda už nebolí (taky jsem skončil s přetěžováním v práci 🙂 ).

Finta je v tom, že různé masáže atd. uvolní svaly krátkodobě, ale důležité je protahovat a zpevňovat všechny svaly, které při chůzi/stoji/sedu jednoduše neprotáhnete (a hlavně svaly okolo páteře). Chodil jsem na to asi rok, bolesti zmizely a metodu se tak postupně naučil. Teď už můžu cvičit individuálně... na youtube se dá najít spoustu videí, jak to cvičit, ale na začátku je fakt potřeba se zeptat nějakého lektora, aby vysvětlil základní principy, jaké svaly a kdy zatínat apod...

Spirální stabilizace


   
Stingray and blaf reacted
ReplyQuote
 blaf
(@blaf)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 490
 

Nemáte někdo zkušenosti z poslední doby s liftor.cz? Náhodou na mě vyskočila jejich reklama a cenově vypadají ok. 


   
ReplyQuote
(@koty007)
Estimable Member
Joined: 4 years ago
Posts: 197
 

Kluci, já mám tento: https://www.alza.cz/polohovaci-stoly-a-stanice/18868000.htm

A jsem maximálně spokojený.


   
ReplyQuote
(@hajnyon)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 2
 

@blaf Na liftor teď koukám taky. Zkusil jste tohoto prodejce nebo našel nějakou recenzi/zkušenosti? Mě se kromě jedné nic neříkající na heurece víc najít nepodařilo, až jsem náhodou narazil tady na vlákno.


   
ReplyQuote
(@xpitris)
Active Member
Joined: 3 years ago
Posts: 13
 

Před pár týdny jsem pořídil stůl od liftor.cz a musím říct že ca tu cenu si nemůžu stěžovat. Mám základní variantu s deskou 120x60 a je robustní a stabilní.


   
Vanilka33 reacted
ReplyQuote
(@hajnyon)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 2
 

Koupil jsem také základní variantu od Liftoru, dal na to 160x60 spárovku a jsem také spokojen. V poloze na stání se sice lehce chvěje při práci, ale podobnou zkušenost mám i s dražším Bekantem od Ikei, který máme v kanceláři. Co jsem ale objevil až při doručení je, že za dovozem/prodejem stojí firma Beryko, která na Heurece má dost negativních komentářů co se týče reklamací, tak možná jen upozornění kdyby někdo o tomto dodavateli také přemýšlel.


   
ReplyQuote
(@vanilka33)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 2
 

@hajnyon Ahoj, vím, že tento dotaz a vlákno už není možná aktuální, ale kdyby náhodou ... Mám doma stůl Liftor a zvažuji další koupi i pro děti. Jsem s ním maximálně spokojená. Je stabilní, a polohu pro práci vestoje využívám velmi často. Šla jsem do třísegmentové varianty s lepším displejem. Reklamace bych se úplně nebála, protože slibují záruku 5 let, tak snad svým stolům věří, když mají záruku tak dlouhou.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Nejak se nam to tu mnozi novymi ucty, ktere si udelaji registraci jen proto, aby pochvalili stul Liftor. Zatim tu posledni ctyri posty necham, ale rovnou rikam, ze mi to smrdi.

Obzvlast ucet a post Vanilka33 je jak vysity z ruznych emiminko.cz spamu. Takze bacha, nebo budu mazat. 

A pro ostatni, budte na pozoru, pokud ma nejaky vyrobce/prodejce potrebu udelat 3 ucty a prubezne to tu spamovat, vetsinou je to shit, co za nakup nestoji.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Vanilka33 je jasná....


   
ReplyQuote
(@vanilka33)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 2
 

@l Netuším, jak jste přišel na to, že bych měla psát něco jako je spam nebo psát přímo za nějakou firmu. Na tuhle diskuzi mne upozornila kamarádka, která polohovací stůl taky řeší a myslela jsem si, že můj názor a zkušenost někomu pomůže ... No nic, příště si to raději nechám pro sebe. 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

@vanilka33 Dobra, budu tedy predpokladat, ze jste se opravdu rozhodla pochvalit firemni znacku na technickem blogu, na ktery Vas odkazala Vase kamaradka (protoze damskeho osazenstva tady mame opravdu hodne).

Budeme tedy take predpokladat, ze i Vas email, ktery je jak vystrizeny z falesnych uctu na eMiminu je uplne nahodou realny profil (email na zpusob fitmami123@xxxx, abych ho zde nezverejnil verejne).

A zaroven budu tedy i predpokladat, ze pozitivnim hodnocenim a olajkovani druheho prispevku v pul roce starem vlakne jste opravdu jen chtela pomoci dalsim ctenarum.

Tim padem Vam dekuji za Vas prispevek zde, a za cas, ktery jste do toho investovala, abyste pomohla dalsim ctenarum. Verim, ze i oni to oceni a udelaji si na zaklade toho svuj obrazek 😉


   
zefe and Pavel reacted
ReplyQuote
(@zubejda)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 1
 

Nemáte někdo zkušenost se stoly z ajprodukty.cz ?


   
ReplyQuote
Stingray
(@stingray)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 166
 

Ahoj, po sto letech se vracím na tohle vlákno, protože zvedací stůl už sice slouho mám, ale je tady jeden enhancement, o kterém jsem se doslechl pár týdnů zpátky: walking pady, treadmill tables. Zkoušeli jste nebo pravidelně pracujete za chůze na walkpadu?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

@stingray Tak to by me fakt zajimalo, jestli se u toho da nejak vic pracovat a premyslet 😉


   
ReplyQuote
Page 2 / 3
Share: