Forum

Forum

Elektrický polohova...
 
Notifications
Clear all

Elektrický polohovatelný stůl

38 Posts
12 Users
6 Likes
5,106 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
Topic starter  

Čau, řeším do pracovny pro sebe i Ivu polohovatelný stůl, u kterého se dá pracovat v sedě i stoje. Nějak mne poslední dobou bolí všechny karpály a podobné kraviny a asi by to chtělo řešit.

Byl jsem už na obhlídce firmy Hobisu, stoly opravdu pěkné, jen ty ceny...

Takže teď řeším, že bych si případně stůl poskládal sám a poohlížím se po výrobcích. Bohužel, jeden mne už odmítl s tím, že jen dodáva do sit2stand, kde by to údajně mělo jít přes p. Kříže i koupit. Jenže, on sám prodává stoly, takže myslím, že ceny konstrukce budou vyšší.

Neřešil jste někdo výrobu stolu sám, aby to nevyšlo na 20-30k za stůl?

Uvidím co se mi kde povede sehnat a domluvit a pak bych na blogu napsal recenzi či postup sestavení 🙂


   
Quote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

Já koupil hotový, 180 dlouhý myslím za 13tis.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
Topic starter  

Od koho si kupoval?

Ja totiz pro sebe nechci rovny stul, vyhovuje mi rohovy. Takze tam se to jeste trochu komplikuje.

A pro zenu chci 180cm rovny, ale stakovym tim ergonomickym vyrezem. Ale udelat desku bych uz nekde zvladl. Takze mi jde spis o tu kontstrukci + motory.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

Kupoval jsem tady. Mám ten s tím výřezem. Vzal jsem od nich i nějakou speciální židli s vychytávkama.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

Tak jsem si vzpomněl, že jsem to kupoval od té firmy, ale přes nějakého jejich dealera. Dali mi na to lepší cenu, resp. jsem jich asi 5 poptal a tlačil je všechny s cenu dolů.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
Topic starter  

Koukam na ten web, ale polohovaci stoly vubec nenabizi. Nenasel bys nejaky presny link, treba s nazvem produktu?


   
ReplyQuote
Stingray
(@stingray)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 166
 

hele my fasujeme ty stoly v praci, driv staly pres 20k od hobisu, ted myslim ze jsou tak za 12k ... to se IMHO dělat ručně moc nevyplatí. zjistím typ, cenu i dodavatele


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
Topic starter  

zjisti, za 12k bych ho koupil jak nic. ale co sem tak zjistoval, tak sem tak na 30k od hobisu.

za 18k se da sehnat z b2bpartnera (firma, co dela zasobovani vseho spotrebaku), jenze nemam na nej zadnou referenci.

Pokud bys mi zjistil presne typ/vyrobce, byl bych vdecnej. dik


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
 

Nedělá to aj Ikea?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
Topic starter  

jj dela, ale je jen obdelnikovy a moc se mi nelibi. a ani nepusobi uplne stabilne. Takze ten jsem zatim vyradil.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
 

A co něco takového a desku nechat vyrobit?

https://www.mall.cz/stoly/vkov-nastaviteln-stl-pro-aluminium-100002011752

Toto by ale samo řešilo jen rovnej pro I...

PS: s těma karpálama jsem na tom podobně  🙁 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
Topic starter  

Jojo, touto cestou se ted ubiram. Cely den jsem obepisoval vsechny vyrobce. Bohuzel, vetsina neprodava naprimo a po case zjistis, ze jsou v CZ 2 vyrobci, kteri dodavaji dalsim cca 4rem prodejcum, kteri to pak prodavaji koncovym dodavatelum, kteri na to daji logo a desku.

bohuzel, rohova varianta je porad dost draha, cca 18.000 za rohovou a cca 10.000 za rovnou. Vetsinou bez dane.

Hodne se to lisi motorama a vyskou zdvihu, poctem segmentu nohu (2 nebo 3 vysuvy v sobe) a jednotkou. Jestli je to jen nahoru/dolu, nebo to ma i pamet (coz je o dost komfornejsi, nez porad lovit kde to clovek naposledy mel).

Dam pak dohromady cely seznam vsech dodavatelu, vyrobcu a dalsich stranek, jen co to nejak uzavru 😉

Bohuzel, zatim jsou ty ceny dost vysoke a moc se mi to nepozdava. Uvidim, co se mi povede


   
Georgio reacted
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
 

Super, za sumář budu rád, protože polohovací stůl jsem si také vysnil a až přes zimu vyklidím budoucí pracovnu  😀 tak bude stůl první na seznamu.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

Tak mám typ N-MSE 3M ERGO kupovaný u fa Kenast s.r.o. v Pečkách. Byli nejlevnější, dovezli to domu a pokládali to, provedli zaškolení.

Má to 3 paměti na výšku. Tenkrát stál 12.800,-Kč. I tak jsem se kroutil jako had, resp. nákup jsem odkládal asi 2 roky kvůli ceně. Po prvním dnu používání jsem peněz přestal litovat (občas se stane, že si u PC hodím 24 hodinovou šichtu a ta změna výšky je super).


   
ReplyQuote
Stingray
(@stingray)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 166
 

čau, tak jsem v práci, ten můj stůl je tenhle HOBIS. Člověk co to kupuje tady dneska není, takže cenu nevím, ale bude to minimálně desítka+DPH, zázrak se tedy nekoná. Paměť polohy koukám stojí cca litr navíc ... podle mě není úplně nezbytná, vedle mě je sousední stůl, takže spodní polohu trefím přesně a horní taky ... dám si loket jak ho chci mít a desku dojedu k němu. Taky si můžete udělat značky na nohách nebo na zdi, apod.


   
ReplyQuote
Page 1 / 3
Share: