X
Forum

Forum

Programování ve sty...
 
Notifications
Clear all

Programování ve stylu funkce "když"

26 Posts
9 Users
2 Likes
3,218 Views
 Kuba
(@kuba)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 109
 

jak funguje patreon se mi nechce studovat - sem uz asi stary na vymozenosti 🙂

Mas to v AirBance  😉 to umim 🙂

v kazdem pripade dik 😉


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
 

@kuba: Chapu a diky ;-). Jinak pro zajimavost, patreon funguje tak, ze tam zadas kartu a on kazdy mesic strhne castku co zadas. Takze treba kazdy mesic posle 50kc, nebo tak. Kazdopadne diky za dar!


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1504
 

Myslím, že se na patreonu něco měnilo a začali si brát nějaký větší poplatky za platby něco to po mě tenkrát chtělo odsouhlasit či co...


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
 

@kuba: Dnes dorazilo. Jeste jednou diky. Radis se mezi top-prispevatele ;-).


   
ReplyQuote
 Kuba
(@kuba)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 109
 

🙂 at slouzi dobre veci....hyperaktivni jedince je treba podporovat 😉 neco o tom vim 😉

dik tez tobe 😉


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
 

Dalsi velke diky patri @KaZaN za jeho dotaci na dobrou vec. Bude nalezite dobre vyuzita. Diky!


   
KaZaN reacted
ReplyQuote
KaZaN
(@kazan)
Reputable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 240
 
Posted by: L

Dalsi velke diky patri @KaZaN za jeho dotaci na dobrou vec. Bude nalezite dobre vyuzita. Diky!

Hahaha, jsem ani netušil, že za to budu vyhlašován 😀 Prostě to tu žeru a mám v záloze tisíc otázek, tak mi to přišlo fér... 😉


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
 

@kazan Ono totiz tech darcu zas tak moc neni, takze proto si vazim kazdeho, kdo se nas rozhodne nejak podporit. takze jeste jednou diky!


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Otázka trochu mimo téma - co používáte v Configu na generování impulsu při sestupné hraně na vstupu?

Našel jsem jen blok "tlačítkový vypínač" který má výstup Qof. Čekal bych, že budou mít blok speciálně na toto ale zatím jsem ho nenašel 🙁


   
ReplyQuote
Aleq
 Aleq
(@aleq)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 443
 

Monoflop, znegovaný Tr (červený popisek po kliknutí), remanence zapnuta (jinak to generuje pulzy po restartu miniserveru). Doladit požadovanou délku výstupního pulzu (0,2s např). Po přejmenování na "Sest. hrana" to už snad ani hezčí být nemůže (nevyžaduješ-li přímo dedikovanou funkci, která by byla ale s ohledem na výše, redundantní), jeden vstup, jeden výstup, nejmenší možný function block.

mono

   
KaZaN reacted
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Díky moc. Jak je to jednoduchý, když to teď vím 🙂


   
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: