Forum

Forum

Předokenní rolety -...
 
Notifications
Clear all

Předokenní rolety - ovládání

23 Posts
9 Users
0 Likes
3,170 Views
(@cijoml)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 150
 

Ahoj panove jak mate reseny privod elektriky do rele? Firma co rolety montovala tvrdi ze muzu mit na jeden 10A jistic 15 rolet tak to chci prosmyckovat ale 2x dvaapulku lanko  zakrimplovanou tam nedostanu. Napadlo mne to rozbocit z nejakyho mustku ale to neni hezky.


   
ReplyQuote
 Arty
(@arty)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 16
 

@cijoml a proč 2,5 když to máš na 10A jištiči...? Jinak roleta mi bere při pohybu +/- 100w (Somfy)


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1500
 

Mám žaluzie, ke každé cyky 5x1,5, taháno do hvězdy.


   
ReplyQuote
(@cijoml)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 150
 

a jak to mas privedene na jistic? Ja chci dat jedno patro vzdy na jeden jistic ale myslim ze i kdyz to prosmyckuju lankem 2x1.5 mezi tema relatama tak se mi tam ta dutinka nevleze. Mam teda motory na 220V


   
ReplyQuote
 Arty
(@arty)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 16
 

@cijoml já to tahal 1,5 drátem a vleze se to do relé miniserveru

jistič 10A na 4 rolety (patro)


   
ReplyQuote
(@kofejn)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 55
 

@cijoml Já to mám z jističe na wagovky, které jsou proklemované hřebínkem. Relátka pro žaluzie (teco) jsou v krabicích u okna.

a

Rozvaděč je zatím ve vývoji, napájený je 1f ze stavebního rozvaděče. Tak proto ty provizoráky ve vzduchu.

 


   
ReplyQuote
(@cijoml)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 150
 

Kluci jak urcim delku jizdy dane rolety? Zjistil jsem ze ac mam osazene shodne motory tak jedna jede cca o 10% rychleji dolu nez ostatni. Musim mit modul pro automaticke zaluzie per roleta nebo jak se tohle resi? Konkretne mam dve na jednu svetovou stranu ty jedou stejne rychle a pak ta pomalejsi na jinou svetovou stranu. Vsechny jsou pritom v jednom pokoji. Problem s tim ze by neco zakryvalo a pristinovalo nemam takze to resit nemusim.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2193
 

Čas změříš a zadáš do Configu. Obvykle je jiný pro směr dolů a jiný pro směr nahoru. Obojí se zadává do Configu.


   
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: