X
Forum

Forum

Porodní bolesti..pr...
 
Notifications
Clear all

Porodní bolesti..prosím o pomoc

22 Posts
5 Users
0 Likes
2,476 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

A zkus zapojit obycejne tlacitko na to vystupni quido. TIm zjistis, jestli jede quido.

A jak pisou ostatni, hod sem tu uvodni hlavicku z programu quida. Kazde quido musi mit vlastni IP adresa a vlastni porty (zvlast vstup, zvlast vystup). Nic z toho se nesmi byt stejne.

A posledni vec, nebylo by lepsi rict tomu znamemu, aby se ti na to podival? Kdyz s tim ma zkusenosti? Ono nazivo to videt by urcite bylo o dost rychlejsi na vyreseni.


   
ReplyQuote
 lch
(@lch)
Active Member
Joined: 6 years ago
Posts: 11
Topic starter  

Jasne, diky vsem za rady. Pofotim, hodim sem.. dostanu se tam ale az v nedeli

@L to jsem uz udelal, uz jsem s nim mluvil. Je ale 150km daleko a znate to, kazdy ma min nez malo casu 🙁


   
ReplyQuote
 lch
(@lch)
Active Member
Joined: 6 years ago
Posts: 11
Topic starter  

Tak heureka. Nasel jsem sam chybu. V “programu” jsem tak nejak  zapomnel nastavit pocet relatek. 

Takze relatka uz cvakaji, jak maji. Funguje i fyz. tkacitko na stene, i virtualni. Obe sepnou na desce viz obr. nize. 

A0DDA773 1B35 44BE 9359 02F3FE0121F9

ale mam ted jiny problem, ktery budu muset, soudim, doresit uz s elektrikarem, ktery to zapojoval. Ze je kontakt na desce a rozsviti se kontrolni dioda s char.cvaknutim je hezke, nicmene zaluzie nesjede. Jakoby neseplo velke 240v relatko. Je to spose asi problem v zapojeni??


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

Jak nato pozerám ja tam nevidím prívod napätia.

Oprava už vidím.

Mas tam ztatým ďalšie relé? Čo spína Quido?

Inak perfektná foto, do zelenej krabicky len napájanie a LAN.

Si mohol aj Go MS kúpiť. 🙂


   
ReplyQuote
 lch
(@lch)
Active Member
Joined: 6 years ago
Posts: 11
Topic starter  

Hej, spatne odfocene. Narychlo, pri “radosti”, ze jsem nasel chybu. 

Rele jsou uplne ve spodni casti fotky (nejsou videt, jen kabliky nahore od nich). 

Jen do quida jsme se rozhodli to zapojit z duvodu toho, ze samotnych vstupu i vystupu je proste vic nez na loxonu a tak aby to bylo “jedodussi” k orientaci. 


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

Pozrel som este na to foto a zo zdroja ti ide minus len Quido.

Podlamna chyba prepojenie na tie rele.

 


   
ReplyQuote
 lch
(@lch)
Active Member
Joined: 6 years ago
Posts: 11
Topic starter  

Heureka!

Podarilo se a zaluzie funguji!! Timto diky vsem za pomoc!!

Ted uz si jen pohrat s nastavenim.. jen abych to pochopil spravne..v bloku automaticke zaluzie se nastavuji jednotlive hodnoty (doba jizdy dolu, cas na pohyb lamel apod..) - toto ale ve vysledku ovlivni jen funkci u virtualnich tlacitek, ne? a ve vizualizaci..

protoze kdyz to napojim na klasicky fyzicky zaluziovy spinac (kterym chci ovladat cele spodni patro najednou, idealne treba kdyz rano v zime sejdu a nebudu mit u sebe mobil nebo proste kdyz bude kdykoiv potreba a mobil nebude po ruce), tak ten sepne a vsechny napojene zaluzie jedou..a postupne jak dojizdeji do sve krajni polohy, tak se odpojuji (vypinaji relatka)..je to takto dobre? nemuze to nejak poskodit motory?

Jinak jeste jednou vsem za rady k reseni puvodniho problemu!! 🙂

This post was modified 6 years ago 2 times by lch

   
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: