Forum

Forum

ovladani hlavniho j...
 
Notifications
Clear all

ovladani hlavniho jasu tlacitkem?

6 Posts
3 Users
0 Likes
806 Views
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
Topic starter  

ahoj,

potreboval bych moct s ovladanim Hlavniho Jasu necim jinym nez virtualnim analogovym vystupem.

Resp bych potreboval abyt tento virtualni analog out s rozmezim 0-100 mel vstup na tlacitko + a - s definovatelnym "o kolik" 🙂

Chci mit tlacitkem moznost zvysovat a snizovat jas (idealni jednoho okruhu, coz asi neni mozne) tak skrz vstup AlBr kterej ocekava analogovou hodnotu, ale nevim jak ji generovat z vnejsku s prirustkama treba 10%...

HEEEELP! THX!

Kuba

This topic was modified 2 years ago by elpaso

   
Quote
(@chucky)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 169
 

Zdravim a co tam dat blok dimmer..? 🙂


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

Taky jsem to řešil. Použil jsem EIB stmivac a funguje krásne. Problém je ze nedostaneš pak do centrálního osvětlení. Tam jde zařadit jen běžný blok osvětlení. Řešil jsem to se supportem loxonu a nic. 


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
Topic starter  

@chucky nojo, jenze ja tam mam RGB svetlo skrz zigbee/conbee (HUE zarovka), takze to bude asi trosku slozitejsi, ale asi to nejak nakonec pujde...

@juras co tim myslis? na centralni ON/OFF? to udelas predsazenym svetelnym blokem, kterej uz zaintegrujes ne?


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
Topic starter  

zacinam mit pocit, ze nejjednodussi bude dedikovany svetelny blok a 10 nalad, coz je teda trosku overkill, ale fungovat to bude 🙂


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 
Posted by: @elpaso

@chucky nojo, jenze ja tam mam RGB svetlo skrz zigbee/conbee (HUE zarovka), takze to bude asi trosku slozitejsi, ale asi to nejak nakonec pujde...

@juras co tim myslis? na centralni ON/OFF? to udelas predsazenym svetelnym blokem, kterej uz zaintegrujes ne?

Ne pokud mas na to různé časové podmínky 


   
ReplyQuote
Share: