Forum

Forum

Nový vzhled loxconf...
 
Notifications
Clear all

Nový vzhled loxconfigu

57 Posts
14 Users
3 Likes
7,076 Views
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

Já mám mikrospínač na dvířkách schránky do které se vleze podstatná část zásilek a notifikace k tomu.

taky by šlo vestavět do schránky ultrazvukový senzor ale je otázka zda by to bylo na 100% spolehlivé


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
 

Ja jedine co resim, jaky takovy box poridit. Protoze bud se prodavaji klasicke schranky, co maji jen maly otvor, a nebo pak sem nasel az ruzne velke bezpecnosti za velke penize.

Mate nejaky tip?


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780

   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
 

To je maly. Ja mel predstavu spis nejakej box, do ktereho se vejdou i vetsi zasilky z aliexpresu nebo treba od ppl.

 

Kdyby to misto tech dvou byla jedna velka, tak by to bylo idealni. A akorat uz to nezazdim, ja to budu muset pridelat na zed, pravdepodobne pod zvonek s kamerou.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Minulý týden jsem ji koupil na kliniku. Zároveň jsem od nich val i skříně na rozdělovače topných okruhů 

https://www.postovni-schranky-dols.cz/orozvodova-skrin-rs4-ral-9016/

Za ty prachy  (220kč) je to zadarmo 🙂


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Ja jsem poridil obycejnou hranatou schranku z ebay s hornim vhozem a celou predni stranou otviratelnou na zamek. Dal jsem dovnitr magnet na signalizaci otevreni a zespodu na schranku jsem nalepil neodymovy magnet a na nem mi drzi klicek od predni casti. A domluvili sme se s posravkou, ze kdyz bude vetsi balik, at pouzije klicek a da to do schranky zepredu.

Funguje nam to dobre a hlavne baliku od cinana mam ted na poste minimum 🙂

IMG 20200201 095714

 

This post was modified 4 years ago by radek

   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 
Posted by: @l

To je maly. Ja mel predstavu spis nejakej box, do ktereho se vejdou i vetsi zasilky z aliexpresu nebo treba od ppl.

 

Kdyby to misto tech dvou byla jedna velka, tak by to bylo idealni. A akorat uz to nezazdim, ja to budu muset pridelat na zed, pravdepodobne pod zvonek s kamerou.

To dáš!!! Vybourat, vyřezat a je to 🙂 Mají v nabídce i boxy. Aliexpress za chvilku stejně skončí 🙂 Babiš to zařídí.


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1870
 

Ja myslim ze to uz zaridila vypicena EU. Uz dopredu som z toho nasrany docervena.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
 

@radek Taky dobrej napad s tim klicem 😉

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
 

Ja dofam, ze to s tou Alinou nejak zvladnou. Protoze to polozi Cinskou ekonomiku, kdyz si evropani nebudou moct kupovat jejich veci 😉 (teda, pokud je nepolozi driv corona).


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1870
 

Europania si budu moct kupovat ich veci, ale zadraho (pricom cinan z toho bude mat hovno). A myslim ze cinana to nepolozi, sudiac podla rozmanitosti komentarov na ali pod niektorym tovarom je pre nich dost zaujimave rusko, juzna amerika, severna amerika. Co tam po nejakej vyjebanej neomarxistickej europe ...


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1500
 

Já bych evropu nepodceňoval:

https://www.globaltimes.cn/content/1174810.shtml


   
ReplyQuote
Page 4 / 4
Share: