X
Forum

Forum

Novy UI APPka/WEBka...
 
Notifications
Clear all

Novy UI APPka/WEBka sracka najvacsia?

137 Posts
26 Users
13 Likes
19.3 K Views
(@killeriq)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 816
Topic starter  

"podívat se na Aplikaci s odstupem života v domě a ne u pohledu dálkového ovládání." 😀 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

No, mam tu jeste jednu odpoved. A z te je celkem jasne, ze jsou s vysledkem spokojeni, protoze to vyhovuje ocividne jednomu cloveku, ktery o tom asi rozhoduje.

 1) Snažil jsem se Vám vysvětlit to podstatné (ostatně jste s tím začal UI a UX) - důležité v popředí, nedůležité (rozumějte méně používané) v pozadí. Nyní se nebavím o domě, který má 4 místnosti, ale má místností 18 (400m2). Např. u mě jsou důležité: Obývací pokoj, kuchyně, dětské pokoje a terasa - 95% ovládání (když už) přes App - proto velké dlaždice - ihned viditelné, ihned po ruce. Ostatní místnosti, jako je spíž, prádelna, hostinský pokoj, atp. jsou dole - nepoužívám tak často.

2) Grafy zelené (+ bílé pozadí) - jedná se o jasné oddělení stupně ovládání. Černé pozadí - uživatelská (běžná) funkcionalita. Bilá/zelená - pokročilenjší nastavení (definice světelných scén, lazení audia, popřípadě změna teploty v časovačích atp.)

3) Další kliknutí na pro statistiky - 90% uživatelů používá statistiky okrajově (jednou za 14 dní, jednou za měsíc, atp.), nejpředstavují pro ně gro chytrého domu a používají (když už) vestavěné statistiky v inteligentním regulátoru pokojové teploty.

je preci jedno, ze to nekdo pouzival jinak, dulezite je, ze dotycny ma 18 mistnosti (na 400m2), takze ma 20m2 mistnosti a tam mu toto ovladani vyhovuje. No nic no...


   
ReplyQuote
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

Tak posílám odkaz na aplikaci pro IOS.

Loxone Smart home 7.4

A ještě odkaz pro postup.

Postup

 


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Díky Dawe, ale zatím hlásím neúspěch 🙁

Snímek obrazovky 2017 10 02 v 21.35.23

Autorizaci počítače v iTunes mám...


   
ReplyQuote
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

Já jsem to neinstaloval přes itunes, ale zkusil jsem to přes ten iFunbox a tam to šlo hned. 

Tak zkus třeba to.

 


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Přes iFunbox jí tam opravdu dostanu, ale při spuštění aplikace to po mě chce přihlášení do iTunes. Problém bude, že je ta aplikace ze zařízení s jiným Apple ID, ve Windows mi iTunes pohrozily, že pokud se neautorizuju, tak bude app smazána, byl tam předvyplněný tvůj Gmail.

Obávám se, že asi žádná "normální" cesta nebude existovat 🙁


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Aplikace je obyčejný ZIP archiv, v souboru iTunesMetadata.plist jsou údaje jako:

<key>appleId</key>

<key>DSPersonID</key>

i když je změním na své, tak to v tý aplikaci pořád ještě někde je 🙁 Zkusím ještě zapátrat zítra jinak na to dlabu.


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Takhle to opravdu nefunguje. Pres iFunbox to pujde jen tomu, kdo tu aplikaci vydoloval z itunes a ma ji podepsanej pro svuj telefon. 

Aby jste si mohli nainstalovat cizi aplikaci do mobilu musite - mit jailbreak iphonu, byt developer nebo zapaltit tady  https://isigncloud.com/membership.html 12 liber a muzete si tam instalovat co chcete. Pak jakekoli placene aplikace treba odcud  https://www.appaddict.org


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

Tak kdybyste nevedeli, tak nikdo z Vas tu nema zadny kamarady, jste ubozaci co si musi domlouvat hospodu tady na foru, neb nikdo jiny s Vami nechce kamaradit, meli jsme si vybrat Raspberry a ne Loxone a mame si jit hrat zpatky do sveho kutlochu 😉

https://www.facebook.com/LoxoneCZ/posts/1851363494893014?comment_id=1856028311093199&reply_comment_id=1856911134338250&notif_id=1507009998394672&notif_t=feed_comment_reply#

Pise to najaky pan Ostracky v te diskuzi o Loxone9 na facebooku. Ocividne velmi dobre zna forum i vse co se tu deje, ale zrejme jen proto, aby si mohl utvrdit, jaky podivini tady my jsme ;-)))))


   
Aleq reacted
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Si snad založim kvůli Ondřejovi facebook 😀


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

No to bys mel, protoze nemas jinak zadny kamarady ;-). Takhle budes mit na Facebooku aspon Ondreje 😉


   
msk reacted
ReplyQuote
 nksh
(@nksh)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 405
 

Uz to vlákno na fb zda se smazali. Jak typické pro Loxone ?


   
orlik80 reacted
ReplyQuote
(@jaant)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 37
 

A aby toho nebylo malo, tak na tabletu s prlnohodnotnymi windows nefunguje prostredi v prohlizeci korektne (Chrome). Nefunguji dlazdice, jde prepinat zalozky, ale nejde ovladat. V aplikaci funguje vse v poradku. Prepnu na Chrome a nefunguje. Ale mozna je to zamer. Dum se ma ovladat sam a ja mu do toho nemam kecat.

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

Ja tam to vlakno porad vidim, mozna to spis zase Facebook nejak prioritizuje a "nedulezite" schovava ;-).

 


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

hele nesmazali to vsechno ?


   
ReplyQuote
Page 3 / 10
Share: