X
Forum

Forum

Novy UI APPka/WEBka...
 
Notifications
Clear all

Novy UI APPka/WEBka sracka najvacsia?

137 Posts
26 Users
13 Likes
19.4 K Views
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Tady je origo link na apk Loxone Smart Home 7.4.1 (2017.04.05).apk

https://drive.google.com/open?id=0BwWGwxT_jWWYX1VfbHg4WTczRDQ


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3072
 

No, tak se mi znovu sama updatla ;-(. Sem si myslel, ze kdyz ji dam z apk, ze uz se sama updatovat nebude.

Tusite nekdo, jak to na androidu (Samgung Galaxy S7) zakazat?


   
ReplyQuote
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

@L: Na starém androidu jsem to měl v Google play, vlevo nahoře ( ty 3 čárky) nastavení a pak tam bylo automatické aktualizace.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3072
 

@Dawe: Je to tam, diky moc!


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Tak nějak jsem zapomněl na svůj iPad, na něm mi zůstala ještě původní app, zkoušel jsem jí včera celý večer dostat ven, ale marně. iTunes 12.7  se mi podařilo downgradovat na 12.6.2, kde je ještě položka Aplikace (díky Dawe), ale stejně to aplikaci nedokázalo dostat do .ipa. Ještě zkusím nějaký extraktor klasické zálohy jestli by se to z něho podařilo dostat. Downgrade iTunes mi akorát rozhodil apple ID, nešlo se mi pak přihlásit, ani autorizovat počítač.


   
ReplyQuote
(@killeriq)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 816
Topic starter  

dali na FB  loxone.cz video kde to vysvetluju ako je to super...tak sa im tam mozete podakovat 😀 uz som prispel


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3072
 

Tak sem jim to tam sepsal 😉 . Schvalne jak dlouho mi to tam nechaji 😉

 

https://www.facebook.com/LoxoneCZ/


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1899
 

 @Pavel presne s tym istym som sa vecer trapil a nepochodil som.
este mam jeden stary iPad , dnes budem trapit ten


   
ReplyQuote
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

Už se tím netrapte, povedlo se mi sehnat Loxone 7.4.ipa

Není to sice 7.4.1, ale to snad nevadí.

Jak se dostanu domů, tak se m pošlu odkaz ke stáhnutí.


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Parada, diky. Vecer preinstalujem manzelke na ten pri***any hipsterfon.


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1899
 

loxone a co tak trosku ozivit FB Loxone SK ?
tam to nema kto zmazat
https://www.facebook.com/LoxoneSk/


   
nksh reacted
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Toto vam mozno zdvihne mandle.

Q: "Dobry den, ... kde najdem starsiu verziu app-ky? Mate niekde v archive na download?"

A: "Dobrý den, předchozí verze aplikace již dostupná není, tudíž není možné provést downgrade."

Takuto aroganciu som od Loxone fakt necakal.

Nakoniec dojde na moje slova a budeme to z rozvadzacov vyhadzovat a nahradzat niecim inym.


   
ReplyQuote
 nksh
(@nksh)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 405
 

Hlavne nepochopim tu jejich aroganci na FB, to je neco neskutecnyho jak se tam prezentuji. A vtipny jak radsi zakazali recenze  😀


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

No, ukoncili sme to s tym, ze google play/apple store neumoznuju vyberat z viacero verzii. Pricom otazka smerovala k tomu, aby poslali link na nejaky firemny ftp kde sa valaju potrebne buildy .ipk a .ipa.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3072
 

Tak jsem dostal vyjadreni k memu dotazu. Nevim jak ostatnim, ale tohle mi prijde jako typicky Apple pristup. My jsme se rozhodli jak to budete pouzivat a je to pro Vas nejlepsi.

Samy se mi v aplikaci budou radit veci podle toho, co si app mysli, ze je oblibene. Vytecne....

Děkujeme za Váš názor. Nová aplikace odráží potřeby tisíců lidí, kteří žijí v chytrém domě od Loxone. Tito lidé jsou zvyklí, že se většina úkonů v domě provádí zcela automaticky. Zbylé funkce mají na tlačítkách (ty, které nejze predikovat). Nejmenší procento zásahů do ovládání představuje právě App.

Nová App ovládání zásadně zjednodušuje a urychluje. Ve funkcích můžete mít pár svých nejpoužívanějších funkcí (např. otevření garáže, zobrazení Intercomu, atp. ...). V záložce domácnost se zobrazují dle oblíbenosti funkce, které jsou v místnosti, která je označená jako typ centrál. Může to být např. centrální osvětlení, žaluzie nebo pro někoho spotřeba domu nebo režim zvonku. Smyslem rozdělení je mít možnost ovládání a přehledu zároveň. Položka domácnost je úplně nová a s novými centrálními bloky zákazníky velmi oceňovaná.

Pokud se dostaneme na místnosti, tak jsou opět ty nejpoužívanější (dle uživatelského hodnocení) nahoře formou velkých dlaždic (přes 90% ovládání je právě na těchto velkých dlaždicích). Ostatní místnosti jsou abecedně seřazené podtím. To samé platí u kategorií.

V detailu místnosti jsou v horní části opět nejpoužívanější (rozumějte oblíbené). Máte tedy opět vše nejpodstatnější po ruce. Pokud chcete výjimečně ovládat něco jiného (jednou za měsíc, atp.), sescrollujete - což jste musel i ve staré aplikaci.

Doporučuji Vám upravit oblíbené buď v App nebo v Loxone Configu, přidat nové funkční bloky a podívat se na Aplikaci s odstupem života v domě a ne u pohledu dálkového ovládání.


   
ReplyQuote
Page 2 / 10
Share: