X
Forum

Forum

Nova Loxone sirena ...
 
Notifications
Clear all

Nova Loxone sirena za 6290

14 Posts
11 Users
2 Likes
1,515 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3065
Topic starter  

;-))))

https://shop.loxone.com/cscz/alarmova-sirena.html

Pak tam zminuji jeste nejake AI/AO moduly:

Také nově: AI & AO Extensiony

Další dvě novinky od Loxone jsou rozšiřující moduly AI Extension a AO Extension. Patří mezi produkty, které jsou skryty očím a umožňují Vašemu domovu šetřit Váš čas i starosti. Tyto konkrétně usnadňují integraci různých senzorů (teploty, tlaku, vlhkosti, …) či ovládat zařízení jako kotle a čerpadla a mnoho dalšího.


   
Quote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

ta sirena je NEJVETSI KOKOTINA ever... jestli neco opravdu nechci, tak aby kazdej kdo jde kolem vedel, ze mam doma Loxone... to je uplne, uplne sileny 🙂

o tech AI/AO extension ani nemluve, to jsou fakt komici....


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
 

To je hnus. Přijde mi že oslední dobou je to samá perla, co ti inženýři plodí za ty tisíce hodin vývoje...

Zlatá moje siréna od Jablotronu za dvojku a to má v sobě i bateriovou zálohu.


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Já teda nechápu, jak můžou chtít za modul co má 4x AI 5685 kč? To jsou ceny jak od Siemense, kterej je ale s regulátory někde jinde. Hruza 🙁


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

sirena fakt šílená .. zlatá siréna od Jablotronu. To aby za to jeste platili, zejim delas reklamu... hnus

Bejt to jen bílý bez tech textu, tak dejme tomu, když to bude za třetinu


   
ReplyQuote
(@orlik80)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 44

   
Vladiczek reacted
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
 

Jo je to hooodně podobný.

Tady lepší foto:

https://ivel.pl/p6674,sygnalizator-akustyczno-optyczny-zgodny-z-en50131-grade-2-sp-4004.html

EDIT: Vnitřek loxone sirény je jiný.

cAlarmsiren Air 1 Montage 1024x683

 


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

No nevím, já jsem venkovní sirénu ani nedával. Mám ji pořád v šuplíku. Jediné co jsem si dal jako výstup, je vnitřní siréna v garáži, kvůli požárnímu poplachu. 


   
ReplyQuote
acter
(@acter)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 256
 
Posted by: radek

Já teda nechápu, jak můžou chtít za modul co má 4x AI 5685 kč? To jsou ceny jak od Siemense, kterej je ale s regulátory někde jinde. Hruza 🙁

4 analogovy napetovy vstupy za 5600,- ??? Tak to rozhodne nema zadnej vyrobce PLC 😀

 


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 
Posted by: acter
Posted by: radek

Já teda nechápu, jak můžou chtít za modul co má 4x AI 5685 kč? To jsou ceny jak od Siemense, kterej je ale s regulátory někde jinde. Hruza 🙁

4 analogovy napetovy vstupy za 5600,- ??? Tak to rozhodne nema zadnej vyrobce PLC 😀

 

njn, je to nahovno, ale otazkou zustava... budes regulovat smesovaci ventily u tepelneho cerpadla, akumulacky a solarni panelu mimo Loxone nejakou 3rd party integraci. u me je odpoved NE 🙁 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3065
Topic starter  

@elpaso: na to ale muzes pouzit jeden extension, ktery za cca dvojnasobnou cenu ma alespon hromadu dalsich vstupu a digitalnich vystupu

 


   
orlik80 reacted
ReplyQuote
(@skadra)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 171
 

@elapso

Já reguluju dva trojcestný směšovací ventily a budu přidávat jeden 4cestny a stačí mi k tomu dva digitální výstupy. Blok směšování celkem bravůrně zvládá regulaci pomocí Up Down. V provozu 3 roky a maximální spokojenost. Zpětná vazba je celkem zbytečná, na to je tam teplotní čidlo za ventilem.

Edit: samozřejmě 2 výstupy na každý servo


   
ReplyQuote
(@zdenda)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 77
 

No já mám spíše problém najít nějaký klasický zvonek do interiéru na napájení 24VDC. Pokud máte nějaký tip budu rád za link:)


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2207
 

Např  https://www.sonepar.cz/zvonek-2002-24v


   
ReplyQuote
Share: