X
Forum

Forum

Loxone a zdražení o...
 
Notifications
Clear all

Loxone a zdražení od 1.4.

9 Posts
5 Users
1 Likes
1,362 Views
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
Topic starter  

Tak dorazil email, že od 1.4. bude  vše zdraženo o 3 procenta. Ale je to pro naše dobro.

 
UPŘÍMNĚ A S PŘEDSTIHEM: ZVÝŠÍME CENY PRODUKTŮ
 
Vážení Loxone partneři, Váš i náš úspěch je propojen. Proto i plánovaná plošná úprava cen našich produktů je ve společném zájmu. Dojde k ní 1. 4. 2019. Tento den zvýšíme ceny napříč sortimentem o 3 %.

Jde o očekávatelnou reakci na růst nákladů a situaci na trhu. Nicméně považujeme za svou povinnost Vás, naše partnery, o tom informovat jasně a s dostatečným předstihem. 

Do 1. 4. 2019 můžete realizovat objednávky za stávající ceny.

Naše technická podpora a veškerý software Vám budou stále dostupné zdarma.


   
Quote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

A to znamena, ze se to zveda o 3% pro koncaky, nebo i pro partnery? 😉

Protoze jestli i pro partnery, tak tam nejak ten benefit pro nekoho jineho nez pana Zeleneho nevidim 😉

PS: teda vidim, z tech 3% budete teoreticky mit tech 10%, takze vydelate o 0.03% vic ;-))

PS2: Tech 0.03% neni tak spatny. Pri zakazkce za 1.mil to znamena 300kc navic. Z toho ten spolecny zajem uplni cisi 😉


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
Topic starter  

netusim, ono je to realne skoro jedno .. protoze ta cena za HW je minoritni oproti cene instalace ... realne to je tak, že  výsledná cena= hardware *3,15 (když to bereme s dph)


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
Topic starter  

L: snad 30 000 Kč ne ?

Pokud bys udelal instalaci, kde by byl loxone za 1000 000 v nákupu (a nebylo vtom audio - to si tam nikdo opravdu neda, když má takovejto budget na smarthome)

Tak to Loxone nezvládne (respektive bys musel dát aspon 2 miniservery a propojovat je - a to taky nachceš!)

Kdyby to bylo cena za komplet tak 3 procenta bude tak 10 000. Cože je cena, že 3x zvedneš telefon a něco budeš muset řešit.

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

3 pct zdraží loxone a partner ma 10pct z tohoto zdražení, takze 300kc navic pri realizaci za 1mil.

To co počítas ty je, ze bys ty 3pct dostal cele


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
Topic starter  

Uvidíme, necháme se překvapit 🙂


   
ReplyQuote
 Bery
(@bery)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 379
 

Když už jste u toho, přijde jenom mně že zdražily DMX extension na sedmičku? Nestál náhodou okolo 4k kč? 🙂

This post was modified 5 years ago by Bery

   
ReplyQuote
(@signoflife)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 13
 

Mě přijde, že zdražují pokaždé, když se mi načte jejich e-shop.....


   
Vladiczek reacted
ReplyQuote
Georgio
(@georgio)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 264
 
Posted by: Bery

Když už jste u toho, přijde jenom mně že zdražily DMX extension na sedmičku? Nestál náhodou okolo 4k kč? 🙂

Myslím, že ne .. Kupoval jsem ho cca rok a půl zpět a podle mých záznamů to před slevou skoro těch 7 stálo..


   
ReplyQuote
Share: