X
Forum

Forum

Loxone vrátný / int...
 
Notifications
Clear all

Loxone vrátný / intercom

878 Posts
97 Users
50 Likes
223.5 K Views
 pa4k
(@pa4k)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 23
 

Ahoj David,

ok funguje to aj u mna  ked necham loxone appku po cely cas bezat a ked som vypol na tablete rezim spanku. Len cudne je ze samotna loxone appka sa neda do nieakeho setriaceho modu po urcitom case ale bezi v kuse na plny jas...napriek tomu ze som jej nastavil ECO mode po napr. 1 minute.


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

nejake nove riesenie? 


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

chcel by som integrovat nieco ako toto

nema niekto podobne riesenie?


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

to mozna spis

https://www.aliexpress.com/item/Hikvision-DS-KV8102-1C-DS-KV8102-IP-Include-Mounting-Box-HD-Visual-intercom-doorbell-waterproof-IC/32815438819.html?spm=2114.10010108.1000015.9.6b5f1f6fR50zRk

?

za me je stale best option GDS3710, hned jak tam kluci daj basic auth na mjpeg stream na cemz delaj 🙂 zbytek mam rozchozenej a vse funguje skvele (SIP/PIN/RFID)


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

Idealne nieco na zapustenie do fasady... a rad by som mal plnu integraciu do loxonu. GDS3710 nema infra co mi trosku vadi.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1504
 

Za mě mi na GDS3710 vadí ještě jedna věc a to že umí číst pouze EM karty, což je ta nejmíň bezpečná varianta RFID karet. Pokud bych používal pro otevření dveří do domu bezpečnější kartu (Mifare DESfire), tak bych musel mít u sebe jednu na branku a druhou do domu 🙁


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

k GDS se da dat dalsi externi ctecka, ale ji nak souhlas EM je fprdeli. Ja to budu mit jen jako MFA s PINem nebo na branku...

infra neresim, mam tu poulicni lampy 🙂

zadny reseni neumi vsechno a za 6k co jsem koupil GDS je imho naprosto bezkonkurencni svou funkcionalitou


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

Za 6k? kde ako?


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

nejakej eshop to mel se sleou a bylo to asi za 6050 bez DPH 🙂 aka zadarmo


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1504
 
Posted by: elpaso

k GDS se da dat dalsi externi ctecka, ale ji nak souhlas EM je fprdeli. Ja to budu mit jen jako MFA s PINem nebo na branku...

infra neresim, mam tu poulicni lampy 🙂

zadny reseni neumi vsechno a za 6k co jsem koupil GDS je imho naprosto bezkonkurencni svou funkcionalitou

Nebude to zbytečně obtěžující pípnout kartu a pak ještě zadávat PIN? (beru v úvahu u branky z ulice) Už vidím manželku jak táhne nákup z auta (ještě nemám hotový stání vedle domu 🙁 a ještě chvíli nebude) jak si pípne kartu a pak ještě zadává PIN -pošle mě s tím do ...


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

no, moje vize je nasledujici:

na brance bude moznost PIN, RFDI a fingerprintu... pokud bude pouzita JEN jedna z predeslych 3 bude otevrena pouze branka, v pripade, ze budou pouzity jakykoli dalsi faktor v ramci x sec bude krom branky vypnut i alarm eventuelne otevreny dvere do domu

o odemikani hlavnich dveri zatim jeste stale premyslim a jsem k tomu spise skepticky

dalsi PINy na otvirani brany, garaze, zapinani svetel atd atd atd uvidim az podle pouzivani a jestli mi neco takoveho bude chybet

za me je proste MFA uplne idealni reseni v kombinaci s PIN/EM/FINGER jako virtualnimi vstupy na Loxonu


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730

   
ReplyQuote
(@ms)
Active Member
Joined: 7 years ago
Posts: 9
 

Ja jsem ted objednal za 7550,- zde v Brně -  http://www.azbox.cz/dverni-stanice/--ip-dverni-video-komunikator--idz117407

@elpaso, nechces nasdílet, jak to mas v Loxone nakonfigurovane?

Diky


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

krom nastaveni videa, ktere nejde ano.

bohuzel ted nemam nakonfigurovane vubec nic, protoze minuly tyden mi kluci z Grandstreamu poslal nejakej pre-beta FW kvuli http basic auth abych to vyzkousel, ale stale to nejede. diky tomu jsem vsechno zrusil.

- PIN, RFID, calling je postavenej na syslog UDP packetech, ktere nechavam GDS posilat do loxonu a funguji na standardnim UDP virtual inputu

- nastaveni VoIP je uplne standardni jako to delaj vsichni skrz iptel.org nebo ekiga.net

pokud by se ti nelibilo UDP na posilani prikazu a syslog tak muzu poskytnout ASPX kod, kterej chytne POST command z GDS a posle ho skrz UDP do Loxonu, musi ti na to ale bezet nekde IISko 🙂


   
ReplyQuote
(@ms)
Active Member
Joined: 7 years ago
Posts: 9
 

Diky, jeste jsi predtim psal, ze GDS posila UDP SIP packet 6x ve stejne podobe. To se Ti podarilo nejak vyresit, nebo to nakonec neni problem?

 


   
ReplyQuote
Page 18 / 59
Share: