X
Forum

Forum

Loxone Tree technol...
 
Notifications
Clear all

Loxone Tree technologie

125 Posts
26 Users
8 Likes
33 K Views
Solcik
(@solcik)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 68
 

děkuju, tak mi to všechno maká, ALE proč má každej ze všech 12ti touch tree při rozsvícení tak půl vteřiny zpoždění? blok jsem použil ovládání osvětlení a na vstup dávám  treti tlacitko z touch, tedy prostřední.  jednoduchý světla jen spínám relátkem z relay.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Verzi Loxonu a miniserver máš jaký?


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

Tipnem MS1 a v10. 
Myslim ze niekde na DE fore to riesili ze to moze byt pomale.


   
ReplyQuote
Solcik
(@solcik)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 68
 

miniserver 1 a config jsem stahoval včera, takže asi ten poslední 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

Normal. MS1 uz proste posledni verze v10 nestiha. Projevuje se to cim dal vic na vice mistech. Obcas nefungují ani blbe dvoukliky na tlačítkach pripojenych k extension.

Pokud muzes, udelej downgrade a uvidis ten rozdil. A nebo MS2 s mnohem vyssim vykonem. 


   
ReplyQuote
Solcik
(@solcik)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 68
 

díky kluci, nechám to jak to je a když bude manželka prudit, budu to řešit asi výměnou MS. děkuju


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

Ale mohol by si na Loxone dat tiket, aspom by sme potvrdili nasu teoriu.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Menší zpoždění bude vždy, protože modul osvětlení vyhodnocuje 1,2 nebo 3 klik. Půl vteřiny je ale dost. Asi bych na tvém místě zkontroloval loxplan a snad i samotnou sběrnici. Zkusil bych všechny tree tlačítka odpojit a postupně připojovat do doby, než se zpoždění projeví.


   
ReplyQuote
Solcik
(@solcik)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 68
 

Tak jsem v bloku ovládání osvětlení zkrátil čas dvojkliku z přednastavených 0,4sec na 0,1sec

a super. funguje to ke spokojenosti.  Moc děkuju za rady


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Tady se vždycky všechno nějak vyřeší 🙂


   
ReplyQuote
 Dave
(@dave)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 90
 

Ahoj pánové. Už jsem psal i do jiného threadu, ale asi to tam nesleduje nikdo, kdo by dokázal odpovědět. Nedaří se mi ve verzi 8.3 dostat do vizualizace blok centrál. Není tam něco, co přehlížím? Díky.


   
ReplyQuote
 Dave
(@dave)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 90
 

Ahoj pánové. Nestalo se náhodou někomu, že Touch Tree tlačítko umřelo? Jakože tak nějak naoko. 24V mi do něho normálně jde, při rozkliku v Loxone configu normálně cvaká, takže, nevím, co s tím. Když ho dám místo jiného do jiné místnosti, tak to stejné. Dead.


   
ReplyQuote
 eda
(@eda)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 63
 

@dave Mám podobný problém, tlačítko cvaká, ale "nejde". Stalo se mi to u tlačítka, které jsem nainstaloval po dvou a půl letech co leželo v krabici. Píše to, že se nepovedla aktualizace jeho FW. Prý mi to opraví Lox Partner. Tak jen nějakého najít...


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Zkus force update

http://ip miniserveru/dev/sys/wsdevice/MAC prvku/ForceUpdate


   
ReplyQuote
 Dave
(@dave)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 90
 

@cybermole Potřeboval bych trochu poradit. Kde najdu MAC toho prvku, když to mám na Tree?

 


   
ReplyQuote
Page 8 / 9
Share: