X
Forum

Forum

Loxone - Online Pro...
 
Notifications
Clear all

Loxone - Online Product Event 03. září 2020

123 Posts
24 Users
9 Likes
14.2 K Views
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2211
 
Posted by: @dalibor

Sorryjako za blbou otázku ale nedá se ta “růžovoučká krabička “ propojit s Google home  ?  Nejlépe tak aby každý kanál hrál na jiném GH repráčku 

Tvl, to je otázka jak od nováčka, který nezná stávající Loxone a jeho stávající filozofii. 😂😂😂

Kdyby se psal rok cca 2012, tak by odpověď byla - samozřejmě, že to jde - jsme pro spolupráci s jinými systémy.

Ale máme rok 2020 a Je potřeba dělat komponenty jen pro vlastní ekosystém Loxone - takže smůla. 

 


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

@kobra23 ja by som to upresnil , su nakloneny spolupraci inych systemov ale len tych ktore si vyberu oni, lebo vedia co presne zakaznik potrebuje, resp. to co este nevyvynuli v loxone.

Pani a treba si uvedomyt, ze vacsina z nas sme zla vzorka uzivatelov pre loxone. 


   
Jakub reacted
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

@kobra23 příště už se na nic ptát nebudu


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2211
 

Já to ale nemyslel zle.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2211
 

To potěší 🙁

Vážený zákazníku,

moc nás potěšila Vaše nedávná objednávka nového Audioserveru. V době Vaší objednávky mohl internetový obchod ukazovat, že produkt bude odeslán do 24 hodin. Z důvodu obrovského zájmu může odeslání Vašeho Audioserveru trvat 7 až 14 pracovních dnů. Jakmile bude odeslán, obdržíte e-mailové upozornění jako obvykle. Omlouváme se za případné zpoždění a děkujeme za pochopení.

Váš tým Loxone

Lucie Březinová
Administration


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

A take velke teatro. Prislo mi to iste, ale s inym podpisom 😀 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2211
 

Asi posbírali objednávky a teď začnou vyrábět. Asi sami nevěřili, že si to někdo objedná. 😂😂😂

A to jsem objednal hned jak přišel slevový kód, ještě, že mi nenapsali, že jsem 1225 v pořadí.

Nevím, Intercom mám objednaný už od dubna a stále není, loni nebyly Air věci, pak chyběly chvíli Tree věci. Kde to jsme? Jak máme dělat bysnys, když není s čím?

Na Miniservery 2 jsem udělal hned po uvedení objednávku 5 ks a čekal jsem 2-3 týdny. Já bych s tím lezl na veřejnost až budu mít naskladněno a né, že počkám na zájem a pak pošlu do výroby objednávku. 

Anebo ať to rozdělí, prezentace pro partnery a za 3 týdny pro veřejnost. Už mě nebaví zákazníkům vysvětlovat proč nemám zboží, když na webu Loxone je uvedeno skladem.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2211
 

Pohled pod pokličku Audioserveru. Základem je Rockchip RK3308.

43C3B9A6 DD64 4A65 B1F6 17F61CDCA526

 

 


   
orlik80 reacted
ReplyQuote
Jakub
(@jakub)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 249
 
Posted by: @koldavideo

Nevíte jestli je ten dnešní webinář uložený na youtube?

https://www.youtube.com/watch?v=OjJiS4xFk0Y


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

Mame to take  polorozrobene , bude vela updatov...


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2211
 

Jsem zvědav jak to bude topit. I primitivní čínský zesilovač 50W tam má na CPU chladič, který když nepřepastuješ, tak zesilovač zlobí. 

To, že to má porodní bolesti je jasné, za rok už to bude o něčem jiném. Důležité je, aby to mělo morální životnost aspoň jako MS1 = 10 let. 

Zatím jsem fungoval na DYI vlastním řešení s Airplay 1, tak doufám, že změna bude k lepšímu, což ta lepší integrace s Loxone App a Configem slibuje.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Trošku jsem nepochopil politiku rozšiřování Audia u Loxone. Jestliže audio server stojí 11.000,- Kč a obsahuje 2 stero kanály ( neboli 4 mono zóny) tak je pro mně jednodušší  místo dvou dalších stereo extension (2 x 5500,- Kč) objednat další audioserver. 

Nebo se pletu ? 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2211
 

Pokud nebojuješ v rozvaděči s místem a máš dost 24V DC zdrojů, tak se nepleteš.


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

@koldavideo ano ako pises, vo webinari Randl hovori ze cena audiserveru je znizena umyselne "umelo".
Otazka je co spravia casom. 
Vyhoda toho stereo extensionu je, ze das niekde lokalny zdroj a pritiahnes len jeden par na tree turbo. Napriklad poschodie.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Zrovna v mém případě je jednodušší místo dvou stereo ext. koupit další audio server. V zahradním domku LANku mám ale pár pro turbo tree bych musel z něčeho separovat. No ještě uvidíme. Zřejmě si to pořídím i na chatu, kde postačí pouze audioserver 🙂


   
ReplyQuote
Page 6 / 9
Share: