X
Forum

Forum

Loxone a počasí
 
Notifications
Clear all

Loxone a počasí

136 Posts
25 Users
0 Likes
30.2 K Views
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

Loxone žádnou meteostanici neprodává, jen si zaplatíš jejich službu weather service. 

http://shop.loxone.com/cscz/wetter-service-1-jahr.html


   
ReplyQuote
Hvezdic
(@hvezdic)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 144
 

 

Tak ale i oni nabízí věci na meteostanici:

http://shop.loxone.com/cscz/prislusenstvi.html?c=dest-jas-vitr#content

Alespoň základ. Ale podle toho co píšete, tak stejně ty informace nedostanu na úvodní obrazovku - kde to samozřejmě mít chci, ale budu muset klikat jako ....?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
 

Presne tak. z tehle senzoru to dostanes jen do klasickeho radkoveho vypisu v loxone app.

 

abys to mel na hlavni obrazovce, musis platit 1500,- rocne (nebo kolik to je) za data, ktera sou jinak bezne dostupna na internetu zdarma. Proste prasarna.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

Loxone nemá žádný HW. Jde jen o distribuci počasí z jejich cetrály.

Jestli jsem to redy správně pochopil.


   
ReplyQuote
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

Jedině si ty výstupy dát do oblíbených, to je snad nejmenší klikání,když se neproklikává kategorie nebo místnosti.


   
ReplyQuote
Hvezdic
(@hvezdic)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 144
 

No HW má, ale na úvodní obrazovku ho nedostaneš. Dobrá zpráva je, že to určitě bude fungovat jako http request. Pokud mu podvrhneme DNS, vytvoříme podobný webservice u nás na lokálu atd atd atd.... - ale komu by se to chtělo psát a testovat.... A až to zjistí, tak si tu webservice přepíšou 😀


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

Na tom německým fóru to taky někde řešili ale nevím s jakým výsledkem. Podařil se jim ale takový výstup.

image_4433.jpg

   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

Pro  mé účely by mi stačila jen venkovní teplota na úvodní obrazovce. Napadá mě vytvořit tuto teplotu v místnosti obývací pokoj a pak by byla vidět, protože mám na úvodní obrazovku vybraný obývací pokoj.


   
ReplyQuote
Hvezdic
(@hvezdic)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 144
 

No to by bylo taky řešení - zajímá mě vítr, teplota. V kolik zapadne slunce je mi fakt těžce jedno.. Zatím nemám kde zkoušet - takže pokud to někdo dokážete nastavit, podělte se o foto, jak to vypadá 🙂 


   
ReplyQuote
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

S tou teplotou to jde udělat, vytvoříš si blok IRPT a na vstup AI připojíš venkovní teplotu a pak to uvidíš v režimu " na zdi" ale já když to zkoušel a měl pro danou místnost 2 bloky IRPT, tak se zobrazil pouze jeden.


   
ReplyQuote
radim
(@radim)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 26
 
Posted by: koldavideo

 

Na tom německým fóru to taky někde řešili ale nevím s jakým výsledkem. Podařil se jim ale takový výstup.

   

myslim, ze ti nemci parsovali v c-cku nejaky meteoblue alebo podobnu online sluzbu, ktora mala xml vystup.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
 

Mam prosbu ;-). Uploadnete znovu obrazky, ktere ste nahravali po 10:44 ;-). Pri migraci sem udelal snapshot v tomhle case a pak sem jaksi zapomel uz donahrat ten rozdil, co ste stihli behem prevodu na novej server 😉 Diky a sry.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  
Posted by: koldavideo

 

Na tom německým fóru to taky někde řešili ale nevím s jakým výsledkem. Podařil se jim ale takový výstup.

   

image_4433.jpg

   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

no ted jak se tak divam na tu fotku tak mi to pripada ze v lox app oteviraji webo ou stranku ktera je v desig u loxone?

 

Edit: Zmazal som jeden tvoj prispevok mal si ho tu 2x to iste

Gargamelko


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

diky. Ono to tady na konci sveta je s tim signalem spatne.?


   
ReplyQuote
Page 2 / 10
Share: