X
Forum

Forum

LOXONE a AV Receive...
 
Notifications
Clear all

LOXONE a AV Receiver

19 Posts
6 Users
0 Likes
4,915 Views
 MiH
(@mih)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 35
 

@vasut

Seznam příkazů je tady, používám z toho zlomek, ale funguje to. Receiver ale zpět nic neposílá. MiH

 


   
ReplyQuote
 MiH
(@mih)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 35
 

Na základní ovládání z Loxone to bohatě stačí - zapnout např. rádio ráno jako budík, vypnout při zakódování domu, ovládání hlasitosti v obýváku i na terase (má 2 zóny). Jinak receiver má vlastní aplikaci (android i iOS), přes kterou se dá vše ovládat, pustit cokoli z NAS.... Mám Marantz SR5010.


   
ReplyQuote
(@vasut)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 57
Topic starter  

@elpaso

Říkal jsem, že je to jen příklad.... zvonek mám normálně řešen přes Doorbird, který s Loxone normálně funguje + klasický gongy. 

Já nemám promyšlené všechny možnosti, protože teprve nad nějakým novějším receiverem uvažuji. Pořád si však myslím, že ovládat receiver, který má spoustu uživatelských možností, bez možnosti zpětné vazby, je pro mě prostě takové polovičaté řešení.

 

Co se týče google home, nešlo to ovládat jen přes externí placenou službu? Nějak jsem tuhle možnost nesledoval...

This post was modified 4 years ago by vasut

   
ReplyQuote
(@jellythebear)
New Member
Joined: 4 years ago
Posts: 4
 

Mám Onkyo TX-RZ740, ovládanie cez HTTP mi funguje zatiaľ bez problémov. V Loxone Configu je veľa príkazov predpripravených. Niektoré majú chybu, ale tu na fóre je oprava. Na základné ovládanie celého domáceho kina spolu s projektorom, plátnom, počítačom je to ideálne (zapnutie, vypnutie, vstupy, hlasitosť, režimy). Neviem o tom, že by sa takýmto spôsobom dali zadávať príkazy na prehratie súboru.

Tu je to pekne zosumarizované pre rôzne značky:

https://wiki.universal-devices.com/index.php?title=ISY-994i_Series_INSTEON:Networking:Network_Resources


   
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: