X
Forum

Forum

Loxode UDP monitor
 
Notifications
Clear all

Loxode UDP monitor

4 Posts
3 Users
0 Likes
1,925 Views
(@killeriq)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 816
Topic starter  

Ahoj,

Mam 8.3.3.21 ale nejako mi neukazuje nic v UDP Monitor, naposledy som to skusal tak polroka dozadu a normalne mi tam lietali vsetky hodnoty co ide z/do arduina ale teraz je to prazdne.

Ale UDP komunikacia a funkcie stale idu, tak neviem ci len ja mam problem alebo zase nieco zmenili v tom update.

 

dik

 


   
Quote
(@michalverner)
Active Member
Joined: 7 years ago
Posts: 17
 

Ahoj,

ja mam config na 8.1.11.11 a dneska jsem si shodou okolnosti s UDP hral (integrace vycitani hodnot ze zesiku pres Node Red)

V tyhle verzi to lita oka, akorat se ted skoro bojim to teda zupgradovat ... 🙂

M.

lox udp monitor

   
ReplyQuote
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

Dneska testovano ve verzi 8.3 a normalne to funguje.

Ale zalezi jak na UDP monitor pristupujes, jestli jen z te spodni listy Loxone configu, tak to nefunguje.

Musi se UDP monitor zobrazit ve vrchni liste a tam na to kliknout.

Nejlepe v periferiich si kliknout na virtualni udp vstup a pak se tam prislusna ikonka zobrazi.

Je to to stejne, jak u RS 232/485 monitoru, jak jsem zminoval v jinem prispevku.


   
ReplyQuote
(@killeriq)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 816
Topic starter  
Posted by: Dawe

 

Dneska testovano ve verzi 8.3 a normalne to funguje.

Ale zalezi jak na UDP monitor pristupujes, jestli jen z te spodni listy Loxone configu, tak to nefunguje.

Musi se UDP monitor zobrazit ve vrchni liste a tam na to kliknout.

Nejlepe v periferiich si kliknout na virtualni udp vstup a pak se tam prislusna ikonka zobrazi.

Je to to stejne, jak u RS 232/485 monitoru, jak jsem zminoval v jinem prispevku.

   

Ahoj, jj treba na to hore kliknut...v tej verzii predtym myslim stacilo dole cez ten panel sa mi tak zda 🙂


   
ReplyQuote
Share: