Forum

Forum

inteligentni zamek ...
 
Notifications
Clear all

inteligentni zamek - vstupni dvere

98 Posts
21 Users
5 Likes
18 K Views
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

To Nuki je takovej lacinej plast -- vypada to jak chrastítko. A obcas se stane, ze ztoho vystreli baterky.

 


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
Topic starter  

mimochodem jake baterky pouzivate v nuki? jak dlouho vydrzi? mne celkem kratce cca 2mesice


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
Topic starter  

kdyz ti strileji baterky, tak to reklamuj - mne to nikdy nic takoveho neudelalo


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

Tak takový problémy nemám na dveřích to drží pervektně "nalepeno" baterky nikdy nevypadli, LED signalizace se jim povedla. Možná jen chvilku trvá než automaticky po příchodu odemkne, ale to jsem nakonec vypnul, protože se mi to hádalo s loxone.


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

Mě ty baterie taky vydrží cca 2 měsíce , ale to je daň za to vyčítání stavu pro loxone. Teď jsem koupil doporučené Panasonic ENELOOP PRO cena za 4ks byla 336 Kč tak že nic závratnýho. Mám je tam tak 10 dnů tak zatím nemůžu porovnat.


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
Topic starter  

jeste jsem resil ovladani diody - jestli vyrobce neni ochoten dat nam moznost nastavit z loxone kdy blikat a kdy ne- ale neuspel jsem 

jde mi o to, ze chci aby blikala jen kdyz mne chyti pohybovy senzor 


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

Hmm zajímavá myšlenka je mi jasný, že to chceš hlavně kvůli tý spotřebě co.


   
ReplyQuote
(@sundevil)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 197
 

eneloope pro jsou k nicemu. jsou do bre ale nabit a hned pouzivat kde je velky odber. ty standartni vydrzi dele pri malych odberech. samovybijeni je pomale.  vyzkousel bych radsi energizer lithium


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

Jsou to bateriie, který doporučuje výrobce NUKI a v popisu mjí "výrazně je potlačeno samovybíjení". Nehledě na to že ten zámek při otáčení klíčem si něco vezme a mě to tu odemiká dost často. Pro mě 2 měsíce bohatě stačí nemám problím je nabít a i tak všichni členové rodiny mají u sebe pro jistotu klíč. O tom lithiu jsem přemýšlel, ale mam pocit že bych jen kupoval baterie. Nemám vyzkoušeno o kolik víc vydrží.


   
ReplyQuote
(@lukas_)
Active Member
Joined: 6 years ago
Posts: 17
 

Kluci nemohli by jste sem prosím dát screen Vašeho lox plánu?

Zámek mi funguje jak má (používám s NFC klávesnicí - dokonce nemusím ani čekat 20s) ale stav zámku vidím pořád jen zamčeno. Nemění se mi to s povelama.

Děkuji


   
ReplyQuote
(@vlada)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 99
 

Byl by prosím někdo ochotný hodit sem ten loxplan pro Nuki? Chápu dobře, že mi stačí jen Nuki zámek + bridge + LoxBerry nebo potřebuji pro integraci s Loxone ještě něco dalšího?

Předem díky

This post was modified 4 years ago by Vlada

   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 826

   
ReplyQuote
(@vlada)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 99
 

Ta němčina je sice pekelná, ale loxplan jsem tam našel, tak to nějak zkusím rozchodit. Dík...


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
Topic starter  

https://www.loxwiki.eu/display/LOXBERRY/Nuki+Smartlock

 

tady mas primo integraci do loxberry 


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 826
 
Posted by: juras

https://www.loxwiki.eu/display/LOXBERRY/Nuki+Smartlock

 

tady mas primo integraci do loxberry 

olalaaa todle je pekny

jen premyslim, jestli ma nejakej smysl davat do lox+nuki jeste dalsi prvek, kterej muze potencialne chybovat/odejit. za me je potreba drzet co nejmene zavislosti a ten plugin imho nepridava zadnou funkcionalitu oproti direct propojeni skrz HTTP out/in


   
ReplyQuote
Page 2 / 7
Share: