X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Audioserver

256 Posts
41 Users
10 Likes
30.3 K Views
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2207
Topic starter  
Posted by: @kobra23

No mně hlavně momentálně vadí, že mi neumí načíst do knihovny skladby z USB flashky o velikosti 128GB. 

Z malé USB flashky není problém.

Toto je v poslední verzi již opraveno a funguje to i s tou Flashkou co se předtím nechtěla načíst. 


   
ReplyQuote
tomas_iw
(@tomas_iw)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 147
 

Za mňa funguje Airplay 2 skvele, len ma štve jedna vlastnosť a to by mohol potvrdiť niekto kto má skúsenosť s Airplay 2 u iných systémov.

Ak zapnem Airplay do nejakej AS zóny (napr. z Apple TV) nie je možné z rozhrania Loxone toto priradenie prepísať a spustiť hudbu z rádia alebo storage. To znamená že musím zapnúť Apple TV a v nej tento výstup odškrtnúť a potom ho viem ďalej používať s Audioserver.

Je to BUG Audioserveru alebo FEATURE Airplay 2 protokolu?


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Po včerejší aktualizaci mi TTS mluví nějaká němka česko-německy.

Jinak docela hezká integrace SONOS do loxone, bez čehokoli je na wiki loxfora : https://www.loxwiki.eu/display/LOX/Sonos-Web-MP3+nur+mit+Loxone


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Tak už mám odpověď. 

Jedná se o globální problém - byl zahlášen vývojářům dnes ráno. Usilovně pracujeme na řešení, ale prozatím není možná žádná oprava. Downgrade by bylo možné provést naformátováním SD karty přes Loxone Config v PC, k tomu by jste musel mít staženou starou verzi v PC.
Omlouváme se za způsobené potíže.

   
ReplyQuote
hedyso
(@hedyso)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 29
 

Diki za info uz som mal podozrenie ze zle pocujem 😀 ked mi dnes zahlasila velmi velmi divnu vetu ale identifikoval som z toho co chcela povedat 😀 zabavna rec. V kazdom pripade to pekne pohnojili 👍 


   
ReplyQuote
(@vitaddd)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 144
 

@hedyso Taky mě ta Greta překvapila, když ráno hlásila počasí. 🤣 

Hlavně že vše 100krát testuji než pustí ven 🤣 


   
hedyso reacted
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2207
Topic starter  

Mně zase nejde zastavit přehrávání internetového rádia. Resp. jde ale na asi jen na 10 sekund a pak se to samo pustí.

A když se to už na těch 10 sekund zastaví, tak přesto, že to dávám ve všech zónách, tak se to zastaví jen v jedné.


   
ReplyQuote
hedyso
(@hedyso)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 29
 

Tak ked uz rozpravame o problemoch mam jeden dlhodobý. Pre TTS je mozne nastavit uroven hlasitosti na bloku Audio přehrávač vstupom  Vt no ak tam dam konstantu 10 alebo 80 stale TTS rozprava rovnakou hlasitostou skusal som dimmer, konstanty vzorce desatinne cele cisla nic nereaguje na tento vstup, takze vsetky hlasky mam stopnute do 20:00 lebo nevie rozpravat po tichu len to co nastavim do bloku len to akceptuje. Robim niekde chybu alebo to nefunguje ? Viete to testnut ? chcel som aby vecer rozpraval potichsie no nepodarilo sa. Diki


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Nemáte někdo tu starší verzi?


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Vše by mělo být nejpozději zítra napraveno 🙂


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

Již vyšla verze 2.5.01.20 a vše je ok.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2207
Topic starter  

Dnes jsem přišel na problém s internetovým rádiem v Audioserveru. Když dám Evropu 2, tak hraje Blaník, když dam Blaník, taky hraje Blaník. Může někdo vyzkoušet, zda mu hraje Evropa 2?


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Evropa2 mi jde normálně. Restart audioserveru.


   
ReplyQuote
(@semba)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 54
 

Mě pro změnu přestalo fungovat AirPlay. Nepomůže ani restart MS ani AS.

V telefonu zóny air Play vidím ale nejdou spustit🤔🤔


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2207
Topic starter  

Airplay mi taky začalo zlobit. Po 5-10 sekundách přehrávání se úplně ztlumí zvuk, přestože hudba hraje dále.


   
ReplyQuote
Page 11 / 18
Share: