X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Audioserver

256 Posts
41 Users
10 Likes
30.5 K Views
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Celé to nefunguje tak jak by mělo. Tohle by se asi nemělo stávat. Pouštět na trh věci, které zdaleka nejsou odladěné jim docela spolehlivě ke slávě nepomůže. 

Mě to dělá to, že když pustím internetové rádio a dám pauzu, případně TTS se nepřehraje.

Je to docela k zlosti, protože to víc nefunguje než naopak.


   
pepe112 reacted
ReplyQuote
(@semba)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 54
 

Tak nějak. 🤔🤔


   
ReplyQuote
Jakub
(@jakub)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 249
 

Me Airplay stale funguje, ale uz od zacatku se mi stava, ze cca po 3 az 5 dnech se v MS hlasi Audioserver (a extension) jako offline, prestoze je normalne online (pres web se na nej bez problemu dostanu). Reseni je restart AS, bud pres webove rozhrani nebo odpojenim napajeni. Je to doooost otravne.


   
ReplyQuote
(@semba)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 54
 
Teď zkusím novou Beta verzi a uvidíme 😂

   
ReplyQuote
(@semba)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 54
 
B8873042 97D9 430A A9F4 70DD856E6EDD

   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

čekal jsem s aktualizací ale teď ji udělám ... právě i kvůli AirPlay jsem to koupil ... udělám aktualizaci a pošlu jim to zpět jako reklamaci s požadavkem na vrácení peněz


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
Topic starter  

Tak já zatím posilàm do Rakouska jen zpětnou vazbu. Zařízení si určitě nechám.

Zatím nejvíce používám internetové rádio, TTS hlášky a přehrávání playlistů z knihovny a to funguje skvěle.

Trochu bojuji s App v mobilu a PC,  ale to jsou jen drobnosti s pohledu foladit UI.


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Nejsem zadny audiofil a vlaste se v audiu temer vubec nevyznam.

Mistnosti jsem osadil vzdy parem Dexon RP110 reproduktoru s planem zapojeni do sterea.

Ale ted premyslim, jestli ma stereo v mensich mistostech (loznice, koupelna) vubec smysl. Jestli nezapojit oba jako mono.

Co doporucite?


   
ReplyQuote
Jakub
(@jakub)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 249
 

@l-adamek Take nejsem audiofil a vsechno jsem osadil jako mono, pochybuju, ze bych v koupelne vubec poznal stereo.


   
ReplyQuote
(@semba)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 54
 
Posted by: @l-adamek

Nejsem zadny audiofil a vlaste se v audiu temer vubec nevyznam.

Mistnosti jsem osadil vzdy parem Dexon RP110 reproduktoru s planem zapojeni do sterea.

Ale ted premyslim, jestli ma stereo v mensich mistostech (loznice, koupelna) vubec smysl. Jestli nezapojit oba jako mono.

Co doporucite?

Pokud Tě netrápí počet HW výstupů AS a AE tak dej stereo. Pokud Tě trápí tak dej mono.

Jen dodrž impedanci . 😀 


   
ReplyQuote
(@semba)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 54
 
Posted by: @semba
Posted by: @l-adamek

Nejsem zadny audiofil a vlaste se v audiu temer vubec nevyznam.

Mistnosti jsem osadil vzdy parem Dexon RP110 reproduktoru s planem zapojeni do sterea.

Ale ted premyslim, jestli ma stereo v mensich mistostech (loznice, koupelna) vubec smysl. Jestli nezapojit oba jako mono.

Co doporucite?

Pokud Tě netrápí počet HW výstupů AS a AE tak dej stereo. Pokud Tě trápí tak dej mono.

Jen dodrž impedanci . 😀 

Já mám koupelnu a WC jen po jednom reproduktoru...Nastaveno na fc. přítomnost..


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Kluci, jak resite TTS? 

Zase jsem narazil na problem, ze Loxone neposila stejnou zpravu vicekrat. Mam pred vstupem TTS blok Status, ktery mi resi textovou zpravu. A pokud ma 2x po sobe poslat stejnou zpravu (treba ze jsou vrata otevrena dele nez 5 minut), tak podruhe text neposle. 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
Topic starter  

Inicializace impulsem a chodí mi všechno.


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

muzes hodit screenshot z configu, netusim, jak to myslis.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Centrální TTS zprávy řeším pomocí radiobuttonu, který se po přečtení zprávy přepne do pozice 0.

tts

Pomocí analogového výstupu Aq radiobuttonu, vybírám v bloku status požadovanou zprávu

tts2

   
ReplyQuote
Page 12 / 18
Share: