Forum

Forum

BacNet v novem Lox ...
 
Notifications
Clear all

BacNet v novem Lox 11.1.4.19

5 Posts
2 Users
0 Likes
1,064 Views
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
Topic starter  

Nemate nekdo vice informaci o nastaveni BacNetu? Zatim jsem jen zjistl, ze jde zapnout na MSv2, na MSv1 nejde pridat...TC mi komunikuje pres BacNet, tak bych mohl vynechat node-red, ale dokumentace je zatim nulova a to vc. kde nastavit IP 

napr @kobra23 ? 🙂

 


   
Quote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2201
 

Co máš za TČ? Spousta výrobců se shlédla spíše v IFTTT, protože jsou zaměření na Home a ne Průmysl.


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
Topic starter  

Mam Neore ( neota ) Otrokovicaci. Maji tam Foxtrot regulaci a ovladani prave pres BacNet.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2201
 

Tak pokud je tam Foxtrot, tak to je nejlepší zavolat do Kolína výrobci a pobavit se s ním. Jsou šikovní a snaží se. 


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
Topic starter  

Nemam nejakej extra problem s regulaci, spi mi slo o data z TC, ted bud pres http nebo bacnet. HTTP je naprd, protoze i 300s dotazy zahltim web server, takze pouzivam BacNet pres Node-Red->Loxone. Jen vycitani,zapis jsem nerozchodil. Neore teda umi i TCP modbus, ale maji to v little endian a tam jsem se ztratil a podpora na neore nebyla moc sdilna, resp vubec netusi ... 🙂

Ale vsiml jsem si, ze BacNet je v novem Loxone cfg, bohuzel zatim zadna dokumentace. No, asi me to donuti prehodit na MSv2 a zkouset.

 


   
ReplyQuote
Share: