Forum

Forum

DMX moduly  

Page 5 / 5
  RSS

KaO
 KaO
(@kao)
Active Member
04/05/2019 9:55 am  

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu. Mam světla RGBCCT (co se objednávala hromadně) k tomu jsem na zkoušku pořídil 4CH DMX kontrolér na DIN (viz https://www.t-led.cz/p/dmx-dimled-dekoder-4ch-din-65603). Problém je že zaboha nemůžu přijít na to, jak to ovládat, jaké nastavit aktory, apod. Přes tlačítka na kontroléru to nějak svítí... Je mi jasný, že se musí nastavit kanály, což jsem udělal, ale prostě se to ne a ne rozjet... Může sem někdo napsat nějakej podrobnější návod (jako pro vola), co a jak přidat? Příp. config? Děkuji.

ReplyQuote
Daver
(@daver)
Trusted Member
04/05/2019 10:07 am  

Já to ještě nedělal, zatím mě to čeká, ale asi by to mělo jít naplocho mečem za použití obyč smart actorů ne? Pro 4CH bych asi použil "4 actor".  No a pak už ho jen píchneš na výstup z nějakého aktivního bloku, třeba tlačítka ... on pošle na zadanou adresu DMX packet a tradá ... mi neříkej, že tam je nějakej keč 🙂

ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Honorable Member
04/05/2019 10:15 am  

Ještě musí mít nastaven správně počáteční kanál jak na dimmeru, tak v levém sloupci Configu.

ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Noble Member Moderator
04/05/2019 10:19 am  

@KaO

DMX je jednoduché, přidáš si DMX v tvém případě 4ch nastavíš kanál a pak si přidáš Dimmer kde na výstup AQ dáš první kanál DMX aktoru. Tím si můžeš prvotně hrát než to budeš ladit složitěji podle barev a teploty bílé.

ReplyQuote
KaO
 KaO
(@kao)
Active Member
04/05/2019 10:54 am  

Hmmm, diky za rady, vyzkousim, ale mam takovej dojem, ze tohle vse jsem zkousel...

ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Noble Member Moderator
04/05/2019 12:00 pm  

Pak už jedině chyba v zapojení DMX<->DMX dimmer.

ReplyQuote
KaO
 KaO
(@kao)
Active Member
04/05/2019 12:45 pm  

Já blbec... Vážně, měl jsem připojené D- z extensionu na GND kontroleru... Už to běhá, děkuju moc...

ReplyQuote
Page 5 / 5
Share:

Working

Please Login or Register