X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

DMX moduly

75 Posts
17 Users
4 Likes
18 K Views
Daver
(@daver)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 179
 

@Kobra - aha 10km, okej, tak to už seš na temné straně síly

@msx - no tak v tom případě visuté fuchsie 😀

@Richard - souhlas, nejvíce je UTP (já si teda koupil FTP, raději), mám asi 4-5 beden hotových, ale silové kabely mi ještě zbyla hromada a nevím co s nimi a to mám zásuvky v každém rohu. Ale mě třeba nevadí vícezásuvková prodlužka, někdo je ale nesnáší a tak má místo listely na zdi zásuvky 😀


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
Topic starter  
Posted by: Daver

@Kobra - aha 10km, okej, tak to už seš na temné straně síly

@msx - no tak v tom případě visuté fuchsie 😀

@Richard - souhlas, nejvíce je UTP (já si teda koupil FTP, raději), mám asi 4-5 beden hotových, ale silové kabely mi ještě zbyla hromada a nevím co s nimi a to mám zásuvky v každém rohu. Ale mě třeba nevadí vícezásuvková prodlužka, někdo je ale nesnáší a tak má místo listely na zdi zásuvky 😀

hele, ja vsemu co ma 2x4 s batvickama rikam UTP... ale ted jsem o vikendu koupil dve krabice se stinenim. ale prd uz vim, jestli cekovym, nebo po parech. Uz nevim. Zitra jeste v Rackshop budu brat krabici s UTP venkovnim na 1W senzory co budou na pozemku.

Pokud mas nadbytek materialu, posli do zpravy co mas. 


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

900m utp? wtf? krabice utp-ciek som na barak vozil niekolko krat kamionom :D, mam ich tam minimalne ~5-6 km (po tretej kilometrovej cievke a neviem kolkej krabici som to prestal pocitat).


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
Topic starter  

Silne me znervoznujete!


   
Georgio reacted
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Presne tak,pod 4km s UTP taky nejsem ani nahodou 🙂


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
Topic starter  

Ted jsem vzal papir, namaloval kde co by byt melo a mohlo a vyslo mi 753m. Pak jsem ještě pridal cidla v podlahach, neco do kulny a jsem porad pod 1km s rezervou. Zatim. Na papire. Tak mi prozradte co s temi kabely delate? Mozna nejakou zasasni vec opomijim?

Mam kabely k sitovym zasuvkam. K vypinacum, pohybovym cidlum, 1wire senzory. Ted me napadlo okenni cidla chybi. 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

A nestavíš jen nějakou unimo buňku? Podle množství kabelů to tak vypadá 🤣 😜 🤣 


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Jsem se ted jen rozhledl po obyvaku, 4x vypinac(vc zaluzii),2xokno,1xdvere na pergolu +3utp na pergolu. No hned pres 180m 😀

Edit: prd,vic,zapomnel jsem na pohybovy cidlo a 4xLAN,kde bych snesl klidne 6...) takze tak 240m


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
Topic starter  
Posted by: kobra23

A nestavíš jen nějakou unimo buňku? Podle množství kabelů to tak vypadá 🤣 😜 🤣 

Vzdyt to bude drevostavba. Myslim ze mi chybi asi fantazie. 


   
ReplyQuote
(@bobesch)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 30
 

Já jsem si taky do teď byl jistej, že se svýma 600m budu v pohodě, maximálně pár metrů dokoupím... tohle forum je zlo 😀 


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Jak psal Dusan,u 6klubka s 500m jsem prestal pro zachovani dusevniho zdravi pocitat a jen uz objednaval...


   
ReplyQuote
Daver
(@daver)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 179
 

Tak ona tam asi hraje i roli velikost domu a cesty kabelů k rozvaděči. Ovšem to nic nemění na tom, že jste kluci nemocní 😀 


   
msk reacted
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

@richard

Než jsem začal s taháním, tak cca 80% všech kabelů vypadalo takto.


   
Richard reacted
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
Topic starter  

@kobra23 - vetsinu jsem toho videl. Masakr. Co jsou prosim za kabely ty bile nad CYKY? K cemu?


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Jedny bílé jsou VEZFI na alarm, druhé jsou CYSY na stropní reproduktory (křížová čtyřka).


   
ReplyQuote
Page 4 / 5
Share: