X
Forum

Forum

CC2652rb zigbee
 
Notifications
Clear all

CC2652rb zigbee

70 Posts
12 Users
2 Likes
7,714 Views
(@kully)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 80
 

Objednávali jste někdo v Listopadu tento stick ? A za jak dlouho vám přišel ? Já jsem ho objednal 19.11. a zatím nic nepřišlo, v trackingu zásilky je pouze zásilka v přepravě

Koupil jsem zigbee vánoční led řetěz z Lidlu a zatím ho nemůžu ovládat ☹️ 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

@kully on ten borec zrejme vubec nestiha dodavat. ma dobry HW, ale dela to jako melouch pri sve hlavni praci a ocividne je to porad nejaky problem. skoda ;-(.

Jinak k tomu retezu, to je tento? https://www.lidl-shop.cz/MELINERA-LED-svetelny-retez-Zigbee-Smart-Home/p100312329

Jak je to dlouhe? A to ma jit ovladat kazda zarovka zvlast, nevis?


   
ReplyQuote
(@kully)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 80
 

Jo, to je on. Řetěz (světýlka) je dlouhý 20 m a k tomu je 10 m dlouhý přívodní kabel.

image

Žárovek tam je 200

image

 Bez nějakého kontroléru těžko říct, jestli se dají ovládat samostatně, takhle vidím, že to má asi 6 světelných segmentů.
Zatím ani nevím jak ho budu ovládat, až budu mít ten stick. Ta aplikace z Lidlu s tím asi komunikovat nebude, ne ? Jak potom zjistím povely pro ovládání ?

 


   
ReplyQuote
 Dav
(@dav)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 116
 

Povedal by som, ze to bude toto v zigbee2mqtt, ale vycitat z toho viem len to, ze sa tomu da urcit farba a jas 🙁

fingerprint: [{modelID: 'TS0601', manufacturerName: '_TZE200_s8gkrkxk'}],
        model: 'HG06467',
        vendor: 'Lidl',
        description: 'Melinera smart LED string lights',
        toZigbee: [tz.on_off, tz.silvercrest_smart_led_string],
        fromZigbee: [fz.on_off, fz.silvercrest_smart_led_string],   
        exposes: [e.light_brightness_colorhs()]


   
ReplyQuote
(@koleen)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 24
 

@kully

Týpek to posílá z německa DHL. U nás si to přebírá Česká pošta... a ta je těžce v záklonu. Navíc, když už máš číslo balíku, tak to týpek poslal.


   
ReplyQuote
(@kully)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 80
 

@koleen no na cestě to určitě je, ale zjistit kde se zásilka nachází nejde. To i z číny mám větší přehled a zboží odeslané 18.11. z číny dorazilo před týdnem. Tak jsem doufal, že řetěz budu moct ovládat už tyto Vánoce a ne ty příští ☹ 

@L těch segmentů tam bude mnohem víc než 6. Řetěz má dvě tlačítka, přes které se dá zvolit jeden z 16 programů a u některých se rozsvěcují žárovky odhadem tak po 10 ks, ale jestli půjdou ovládat jednotlivé segmenty nebo žárovky samostatně, to nevím.
Podle zigbee2mqtt.io to vypadá, že se dá nastavit rychlost, barva a vybrat jeden z programů.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

Aha, taze jen výběr z predpripraveneho, škoda ;). Ale ono by to asi bylo dost složité pro ostatní zařízení to ovládat po jednom.

To konkrétní nastavení bude potřeba aby někdo predpripravil. Ale jak to oni vyčítají, to nevím. 


   
ReplyQuote
(@ondrej-franek)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 2
 

@kully já jsem stejný stick taky objednal 19.11. a dorazil včera. Tak snad brzo dorazí!


   
ReplyQuote
(@kully)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 80
 

@ondrej-franek prislo ti to ceskou postou ? Videl jsi v trackingu neco jineho, nez ze je zasilka v preprave  ?

Screenshot 20201222 173319 Samsung Internet

   
ReplyQuote
(@ondrej-franek)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 2
 

@kully jojo, hodili mi to do schránky. Ale vůbec si neuvědomuju, že bych dostal trackovací číslo. Tobě ho poslala pošta, nebo ten Saša?


   
ReplyQuote
Page 5 / 5
Share: