Poděkování všem, co nás podpořili

Poděkování všem, co nás podpořili

Dneska je to měsíc, co jsme rozjeli již tradiční sbírku (letos podruhé :)) na podporu našeho blogu. Díky sbírce jsme na účet vybrali 10328,79 Kč, což téměř pokryje provoz našeho blogu, a navíc jsme získali ještě další příspěvky díky pár novým Patreonům.

Děkujeme za každý dar, který jste nám zaslali. Krom samotných částek, které chodily, například i 123,45, 246,72kč, 493,94kč a podobně, nás potěšily i všechny vzkazy, které jste k platbám připojovali.

Těší nás, že se najdou lidé, co dokáží ocenit energii věnovanou do tohoto blogu a přesně tito lidé nás pak motivují i nadále pokračovat v naši práci.

Takže ještě jednou velké díky a za nás mohu slíbit, že i v roce 2020 uděláme vše pro to, abyste to tady u nás měli rádi :).

PS: Pokud by někdo chtěl ještě nějakou kačku přispět, tak sbírka je samozřejmě časově neomezená a lze posílat i dále na 1012036013/3030.

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉
Become a patron at Patreon!
0 0 votes
Hodnocení články
Subscribe
Notify of
guest

2 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Milan53
Guest
Milan53
4 years ago

Ahoj, konečně něco smysluplného pro obyčejné smrtelníky z oblasti domácí regulace.
Připravuji se na LOXONE v RD v druhém pololetí 2020. Zkušenosti mám již z programování Siemens LOGO a Loxone se mi do RD – dřevostavba zamlouvá. Programování se mi docela líbí a tak předpokládám regulaci vodní podlahovky z akumulační nádrže, která bude nahřívána TČ země-voda, a osvětlení – ne moc složitě. A tak si zase budu “hrát”. A důležité ? Manželka s tím souhlasí a i když s technikou není největší kamarád, tak i teď “trpí” některé pokusy mezi boilerem, topením a FVE. Tak jsem Vám poslal trochu větší částku. Raději Vám než na nějaké “pochybné” projekty, neziskovky ……. Z toho už jsem vyléčen.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x