Prodám zbylou ornici ze stavby za 250kč/tuna

Prodám zbylou ornici ze stavby za 250kč/tuna

Jak jsem psal v minulém článku, jeden z plánu hned z kraje roku je zbavit se větší části naší hromady za domem. Pokud byste proto měl někdo zájem o ornici (černozem), bude k mání. Je opravdu pěkná, původně tu bylo pole. Žádné kamení nebo jíl. Část ještě použijeme na dorovnání, ale je ji více než potřebujem.

Co jsem koukal, prodává se běžně za 200-300Kč/tuna (přepočet je 1.3tuny = 1m3), takže dám startovní cenu na 250Kč. Cena zahrnuje naložení na přistavený kontejner. (kontejner i dopravu jsem schopný zajistit).

Většina částky půjde asi brigádníkům, nebo nám na masáž za natažená záda :). Budeme to muset ručně odvozit před dům, takže žádná legrace.

Dopravu můžete sehnat vlastní, případně jsem schopný ji zajistit člověkem, co s náma spolupracoval při stavbě. Za dopravu chce 24kč/km, přistavení + půjčení kontejneru bude zdarma. V případě zájmu je možné i přesné převážení na jedné z místních váh.

Jestli budete mít zájem, pište dolu pod článek nebo na mail [email protected]

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉

3 thoughts on “Prodám zbylou ornici ze stavby za 250kč/tuna

 1. Ahoj.
  Já bych možná měl zájem. Promyslím, zejm. jak to k nám dostat. Dokážeš odhadnout, kolik toho asi je?

  Díky,
  A.

  1. Hele je toho docela dost, ale mam uz dva zajemce, kazdy jedno auto (5m3=6.5t).

   Celkove toho bude tak 20-25m3 hodne hrubym odhadem. Ohledne dopravy, je potreba tu nejdriv nechat chvili kontejner, abych mel sanci to nalozit. Takze pokud by to byla nejaka cizi doprava, musel by sem privezt kontejner a ten pak az odvezt.

   Proto idealne ten mistni typek, co mi tu kontejner necha, ja ho nalozim a pak to rovnou doveze a nemusi se platit 2x doprava.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *