Pack now, sort later

Pack now, sort later

Tak je to tu. Zítra už zítra se stěhujeme.

2016-08-26 07.52.30

Takže jsme dneska celý den připravovali všechno možné. Nejprve jsme rozebrali a dovyklidili celý kancl. Rozebrali stoly, vyházeli bordel a sbalili monitory a kompy.

Zatímco doteď jsme všecho balili organizovaně, třídili potřebné a nepotřebné, všechno rozdělovali podle oblastí využití atd, dneska už ne. Dneska jsme už jen hrnuli zbývající věci do nejbližší krabice a jakmile byla jedna plná, pokračovalo se s další. Žádné třídění, téměř žádné vyhazování. Není čas. Teď už berem vše a roztřídíme to až při vybalování na domě.

2016-08-26 09.18.15

Pak následovala čistka doma. Tam nám stále ještě pár věcí zbývá, ale většina už je také připravena na cestu. Co není, dořešíme zítra ráno.

Stěhováci jsou domluvení na odpoledne. Čas zatím neznámý, budou volat po obědě a upřesní to podle situace s předchozí zakázkou. Není problém, dává nám to prostor pro vyladění všeho potřebného.

Pak jsme vyrazili na barák. Cestou jsme se stavili ještě v Mallu pro mrazák, abychom mohli finálně rozhodnout rozložení nábytku ve špajzu a začít tam přenášet bordel.

2016-08-26 11.45.07

Cesta to byla zajímavá. Mrazák metr a půl vysoký a nutnost převážet ho ve stoje. Ještě jsem měl v živé paměti, jak nám vypadl jen blbý sušák na silnici, a to o nic nešlo. Takže jsme ho pořádně přikurtnovali a celou cestu jeli pomalu jak smrad (což znamenalo celou cestu 50km/h, což je vlastně korektní rychlost, že? 🙂 ).

2016-08-26 17.43.53

Transport se naštěstí obešel bez problémů, takže jsme pak na baráku jen vyzkoušeli několik poloh a když to bylo ťip-ťop, přirazili jsme skříně a začali plnit věcma.

2016-08-26 17.43.47

Nakonec jsme celý barák uklízeli do sedmi do večera. Sice je tam pořád brajgl, ale prostory, kde zítra přistane nábytek, jsou čisté, zametené a vytřené (zásluha především I.).

2016-08-26 17.44.22

Já jsem spíš transportoval věci, hlavně pak dlažby a jiné těžké předměty. Do toho jsem sešroubovával skříně, sem-tam pomáhal obkladačovi a tak podobně.

Tak nám zítra držte palce, akce kulový blesk může začít.

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉
Become a patron at Patreon!
0 0 votes
Hodnocení články
Subscribe
Notify of
guest

2 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Radek
Guest
Radek
7 years ago

Gratuluji! Kdy budete stavět další dům? 🙂

Milan
Guest
Milan
7 years ago

Paráda. Gratulujeme

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x