Kuchyně a dveře

Kuchyně a dveře

Tak jsme se dočkali dalšího milníku. Dneska dorazily dveře a první část kuchyně.

2016-08-10 10.22.54

Většina montáže byla úplně bezproblémová a dveře se nakonec povedly na výbornou. Montáž šla chlapům pěkně od ruky a po celém dni montáže bylo hotovo.

2016-08-10 13.40.41

Druhá dodávka s kuchyní pak dorazila o cca dvě hoďky později. Z kuchyně dorazila jen první část, kterou začali chlapi hned skládat.

2016-08-10 13.31.30

Bohužel po uložení skříněk a pokusu uložit i pracovní desku začalo být jasné, že se něco někde nepovedlo. Při zaměření kuchyně nějak vypadl údaj o tom, že roh naší kuchyně není tak úplně pravý úhel a tak kuchyň nesedí přesně u zdi.

2016-08-10 12.53.30

Naštěstí to není žádná katastrofa, jen se musí upravit menší část pracovní desky a rozšíří se bočnice tak, aby nebyla vidět mezera za skřínkou. Má to ale i výhodu, že za skříní bude cca 5cm mezera, díky které bude moct trouba i mikrovlnka lépe větrat.

2016-08-10 15.52.58

Celkově ale kuchyň vypadá velmi dobře a až na výše zmíněnou chybu je všechno naprosto perfektní. Další část kuchyně a tentokrát i s koupelnovým nábytkem dovezou v pondělí přístí týden.

2016-08-10 10.23.04

Původně chtěli dorazit už tento týden, ale náš dlažičkář je trochu ve skluzu, takže jsme to ještě odsunuli. Navíc zbývá v domě stejně stále dodělat ještě podlaha v pracovně a nějaké další drobnosti, takže posunutí o pár dnů není žádná katastrofa.

2016-08-10 12.53.43

A na závěr vtipná fotka naší pěti-zásuvky v kuchyni, která původně měla být jen trojzásuvka a my ji proaktivně nakonec rozšířili na pětizásuvku. Akorát že se tam nakonec tak trochu nevejde, takže jsem stejně musel dvě zásuvky zleva odstranit.

Díru pro teď zalepíme záslepkou a časem stejně budeme na zeď dávat nějaké sklo/obklad.

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉
Become a patron at Patreon!
0 0 votes
Hodnocení články
Subscribe
Notify of
guest

8 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petr
Guest
Petr
7 years ago

Zdravím, mohu se prosím zeptat, od koho a v jakém provedení máte interiérové dveře a na kolik případně vyšel cca 1 komplet? Kuchyně je od truhláře na míru? Vypadá moc pěkně. Děkuji P.

Petra Nová
Guest
Petra Nová
7 years ago

Dobrý den,
děkuji za úžasný web a gratuluji k přírůstku. Chtěla bych se zeptat, jak máte vyřešený přestup vzduchu z jednotlivých místností kvůli vzduchotechnice? Máte mezeru pode dveřmi? Dále by mne zajímalo, jestli jste nějak řešili výšku stavebního otvoru pro dveře nebo máte dveře na míru? U obložkových dveří by totiž měl být stavební otvor 201 až 203 cm, což může být u modulové výstavby problém. Díky

Lukáš
Guest
Lukáš
7 years ago

Dobrý den, cena dveří cca 10tis byla včetně zárubní a kování? I při vyšší výšce cca 225cm jak uvádíte? Díky moc za info. Pěkný den.

Roman
Guest
Roman
6 years ago

Zdravím,
jak máte vyřešenou digestoř? Nebo tu nemáte? Používá se jen rekuperace?

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x