Forum

Forum

Notifications
Clear all

Vikendova chata?

69 Posts
11 Users
5 Likes
11.6 K Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

@dawe: Jezis, jak sem mohl zapomenout. Tihle tucnaci ;-)))


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1886
 

@koldavideo cize poslem tebe stovku a je to ok?


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

@smotek : neřeš blbiny 🙂 šak se eště uvidíme ne ? 🙂


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1886
 

@koldavideo ok, vyriesime na dalsom pive


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Ještě mně napadla jedna věc. Myslím, že se nám líbila technicko-odborná vzdělávací vložka, v podobě návštěvy u firmy ostrovni-elektrarny.cz Měl jsem z toho dobrý pocit, páč jsme jen neseděli u piva ale dozvěděli jsme se i třeba i něco nového, plus jsme si osahali něco, co doma třeba nemáme. 

Do budoucna bych navrhoval např. nějakou přednášku o někoho schopného 🙂 čímž by nám mohl rozšířit obzor 🙂 

Škoda že jsem neměl hotový ten domácí vrátný přes IP telefon (řešení za hrstku dukátů), kde bychom mohli rozvinout i teorii atd... Zrovna to je část která by mně zajímala a myslím že i ostatní. Např. zprovoznění IP telefonů v LAN bez SIP, nebo vlastní SIP atd... Stejně toto všichni dříve nebo později budeme potřebovat, protože je to hooodně příjemné když někdo stojí  před domem a ty mu odpovíš ze svahu na dovolené na lyžích (což se mi stalo). Nebo zpětně zjistíš kdo u vás doma hledal ( třeba TCHoř a svYNĚ).

Jen nápad 🙂 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

Jojo, prohlidka FVE byla naprosto supr. Klidne jsem pro vymyslet na priste neco dalsiho.

A pokud by bylo nejake tema k diskuzi/prednasce, tak proc ne. Zrovna jak pises, ten vratnik je neco, co budeme resit nebo jsme resili vsichni


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1886
 

Prednaska o FVE bola super, ja som bol rozhodnuty ze FVE zatial nie, a zase mi to zobralo 2 veceri 🙂
@koldavideo zajtra pride Well 3195IF za 15€ tak budem skusat, alebo ta otravovat.


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1886
 

@koldavideo hracka Well dorazila. Vies ma nasmerovat ako zacat? celkom nechapem ci musim mat SIP ucet ked to chcem rozchodit v lokalnej sieti.
Asi by si to zasluzilo zvlast vlakno: Ako na vratnika zo SIP telefonu.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

Udelal sem anketu na dalsi hospodu zari/rijen:

https://www.vodnici.net/community/vse-ostatni-zabava-volna/hospoda-zari-rijen-2/


   
ReplyQuote
Page 5 / 5
Share: