Forum

Forum

Notifications
Clear all

Chlorella

17 Posts
7 Users
4 Likes
2,059 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
Topic starter  

Cau,

mam dotaz. Rodinny znami nam rekli o Chlorelle a jakemsi mladem jecmenu. Osobne jsem k temhle vecem vzdy dost skepticky, kor kdyz to pripomina klasickou MLM strukturu.

Basnili o tom, jak to cisti organizmus, jak maji o dost vic energie (on dela profi barmana a kdyz jsem slysel jake smeny vydrzi, tak mne to trochu nahlodalo 😉 ) a ze po cca 3 mesicich se citi o dost lepe.

 

Mate s tim nekdo zkusenosti? Neni to uplne levne (1 piksla pro jednoho cloveka na 2 mesice ~800kc). Podle slozeni to vypada ok, ale rikal jsem si, ze se tu radsi poptam 😉

Konkretne doporucuji "CHLORELLA GREEN WAYS".

Diky za jakykoli feedback.

L.


   
Quote
David
(@david)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 96
 

V tom jsem jel pár let zpět. Leze to dost do peněz a dávka se má postupně zvyšovat v kombinaci s kapslí. Zásadně nic škodlivého, je to výtažek z rostlin, ale asi bych spíš šel do nějaké mořské řasy, pokud o něčem takovém uvažujete.


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Chlorela je morska rasa. Je to detoxikator, takze na zacatku opatrne, davky postupne zvysovat.

Narust vitality je prave diky detoxikaci organismu. 


   
ReplyQuote
David
(@david)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 96
 

@ l.adamek Špatně jsem se vyjádřil, myslel jsem ten ječmen. Z toho jsem měl jen zelený jazyk a zuby. 😉


   
ReplyQuote
Zdenek
(@zdenek)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 36
 

u nás na Chloreře a Zeleném ječmenu od GW jede celá rodina 🙂 

Teda já jenom na té chloreře a myslím že to funguje. Hlavně je to vidět na dětech, když je bolí břicho, nebo mají exzém (syn měl-má atopický ekzém), tak to do nich manželka cpe horem spodem a účinky jsou vidět 🙂 

Manželka taky mívala exzém hlavně na rukách když se po mateřské vrátila zpět do zdravotnictví a myslím že díky produktům GW (ano je to MLM) se jí to nechci říct úplně ztratilo, ale už to není vidět....

Nebo když je nemocná tak se vyloženě dopuje chlorelou a ječmenem (žádné peliciliny a podobně) a vždycky se z toho v pohodě dostane. Takže za mně pozitivní zkušenosti.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

S ječmenem bych si moc nezahrával. Plné plísní, což není pro tělo ok.

Pokud chceš tělu pomoci, tak nejdříve detoxikuj jinými způsoby. Jakékoli preparáty mají čas.

Vzhledem k tomu @L jak ti roste "bříško" se zaměř nejdříve na likvidaci kvasinky.

Je jedno takové pravidlo. Pokud se nejdříve nevyčistíš pomocí mechanických detoxikačních metod (doporučuji indické způsoby), tak všechny drahé přípravky se v tvém těle změní na možná trochu účinkující přípravky. Když budeš vyčištěn, možná je ani nebudeš potřebovat.

Stručně řečeno uvedu příklad: lidské nedetoxikované tělo je jak žumpa a v ní jsou ho*na. A když do té žumpy hodíš něco hodně drahého  a prý hodně účinného, tak v té žumpě se z toho stane jen více ho*en. 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
Topic starter  

Diky vsem za feedback. Potesilo mne, ze GW i Chlorellu znate, takze na tom asi neco bude.

@kobra23: Co znamena likvidace kvasinky?

S pupkem je to tezky. Dokud sem makal venku a na baraku, tak telo fungovalo pekne. Ale jak mam ted omezeny pohyb, tak to jde znat. A to nejim cokolady, nepiju kolu/kafe, jidla myslim taky vcelku rozumne a hospodu tak jednou za dva tydny. 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

Hledej na webu: candida albicans

Hlavně pokud jde o zdraví navštiv diskuzní fórum na  http://www.zdravi-az.cz

Najdeš tam odpovědi na spoustu svých otázek.


   
Georgio reacted
ReplyQuote
(@mafraf)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 43
 

Popravdě chlorelu i ječmen máme ještě pár balení a nikomu se to už nechce ani načínat... Tolik ke kýženému efektu.

Co ale můžu doporučit (a neleze to tak do peněz), je vlastní tibetská houba/kefír. Je potřeba se o to sice starat, ale účinky to má.


   
ReplyQuote
 kazi
(@kazi)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 39
 

Chlorellu i zelený ječmen mám taky za sebou, ale nepozoroval jsem žádné zvláštní účinky. Stejně jako @L jsem k těmto produktům poměrně skeptický a to jim myslím bere tu zásadní sílu, někdo tomu říká placebo, mně se líbí síla sebeuzdravení. Jinak řečeno, pokud člověk věří že když do sebe nacpe trochu toho zelenýho hnusu, tak mu bude líp, tak mu opravdu líp bude a myslím, že pokud bude věřit, tak to půjde i bez toho zelenýho..
Nedávno mi někdo doporučoval bylinné kouzla od Bohumila Jukla, ale to jsem ještě nevyzkoušel, snad je to ale cenově přívětivé.
Jinak doporučuji do jídelníčku zařadit i půst, má blahodárný vliv na zažíváni i psychiku a ekonomika taky vychází dobře.


   
Georgio reacted
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 
Posted by: mafraf

Popravdě chlorelu i ječmen máme ještě pár balení a nikomu se to už nechce ani načínat... Tolik ke kýženému efektu.

Co ale můžu doporučit (a neleze to tak do peněz), je vlastní tibetská houba/kefír. Je potřeba se o to sice starat, ale účinky to má.

Tibetská houba je super, jen to každý nesnese. My používáme s mlékem z bio farmy. Já již 8 let.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 
Posted by: kazi
Jinak doporučuji do jídelníčku zařadit i půst, má blahodárný vliv na zažíváni i psychiku a ekonomika taky vychází dobře.

Půsty doporučuji. Je potřeba to ale natrénovat. Osobně jsem nejdelší mokrý zvládnul v délce 27 dnů a suchý v délce 5 dnů.

Je neuvěřitelné kolik energie pak člověk má, akorát se to pak blbě skloubí s ostatními členy rodiny, protože člověk žije nejen přes den, ale i v noci. 

Bohužel teď při stavbě je nemohu praktikovat, chyběla mi pak fyzická síla, takže teď pauzuji.


   
Georgio reacted
ReplyQuote
Zdenek
(@zdenek)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 36
 

Tibetská houba - jo, to máme taky doma připravujeme z toho kefír. Je to zadarmo, zdravé a chutné (a to říkám i já který se ke všemu "novému" staví ze začátku docela negativně).

Ale taky bych se zaměřil na na omezení konzumace "bílých jedů"...viz třeba Bílé jedy

z odkazu který @kobra23


   
Georgio reacted
ReplyQuote
 kazi
(@kazi)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 39
 
Posted by: kobra23
 
Půsty doporučuji. Je potřeba to ale natrénovat. Osobně jsem nejdelší mokrý zvládnul v délce 27 dnů a suchý v délce 5 dnů.

No myslel jsem spíš jednodenní půsty jednou za týden, za 14 dní.. někdo doporučuje při úplňku.. to si asi musí každý zkusit. Jako nejíst 27 dní, to už bych asi měl hlad.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
Topic starter  

I ten jeden den mi prijde hodne ;-).

Jinak chlorelu + jecmen mame doma. Jedeme sedmy den. Prvni 3 dny 3x 1, dalsi 3 dny 3x 2prasky, a ted 3x 3. Jecmen cca tech 5g denne.

Nevim, jeslti je to placebo nebo to uz fakt neco dela, ale citime se min unaveny, a to i pres to, ze sem byl ted dva dny za sebou na volejbale, kde jsem se vcelku znicil.

Takze zatim pozitivni, ale chce to cas, abych zjistil, kolik je z toho placebo a kolik ucinek.

A jinak teda, ten jecmen, to je hnus 😉


   
ReplyQuote
Page 1 / 2
Share: