X
Forum

Forum

Nic nepotěší víc, n...
 
Notifications
Clear all

Nic nepotěší víc, než pochvala od fanoušků

12 Posts
5 Users
3 Likes
1,702 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Tohle jsem právě obdržel na facebooku :))

chrome 2019 01 21 16 12 39

Tak doplnuji dalsi reakci. Ocividne to opravdu byla lichotka 😉

chrome 2019 01 21 22 39 20

   
Tom and KaZaN reacted
Quote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Nechápu, že někoho těší plodit tyhle chorobné žvásty. Můj otec už asi pět let říká, že půlka naší republiky je švihlá, dlouho jsem mu nevěřil, ale má pravdu...


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Půlka ne, z mé zkušenosti minimálně 75%. Pak je tady těch 25% co táhnou, ostatní se vezou a závidí těm co táhnou.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Jako té prace co si s tim ten člověk musel dát. Je to celé fiktivní profil. Takže založit profil, najít mne na FB, zplotit takový blábol. A ve finále ještě defakto přizná, že celý blog pročetl 🙂

Ad půlka republiky, tak si myslím, že je to víc. Stačí se podivat na preference ANO+KSCM+OKAMURA a minimalne cast CSSD.

Edited: Pravda pravda, fórum je apolitické. Každopádně abych to tedy vyvážil, ono dneska je to bída i v ODS, i Pirátů i Svobodných. Takže je to vlastně jedno 🙂


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Není toto diskuzní fórum apolitické? Protože pokud tady začneme s politikou, dopadne to špatně 🙂


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

@kobra23 Pravda, upraveno. Ono je to totiž dneska stejně jedno. Politika je takový marast, že mít tam dneska oblibence je asi špatně samo o sobě 🙂


   
ReplyQuote
 Tom
(@tom)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 21
 

Z toho komentáře to opravdu vypadá jako upřímná pochvala. Muselo to dát hodně usílí a energie, takže v něm určitě tvoje stavba a kabeláž zanechala hluboký dojem.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Dojem zanechala, ale blbě se s tím žije ve 2+1, kde platí každý měsíc nájem. Radši drží ovladač v ruce,  dívá se na TV Barrandov (hlavně ve čtvrtek večer, kdy je tam Milouš) a prská kolem sebe na celý svět negace.


   
L reacted
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Tak uz mam i odpoved. Zrejme to byla opravdu lichotka 😉

chrome 2019 01 21 22 39 20

   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Nevím, kam bych to napsal, nechci zakládat další téma. Pro pobavení přikládám mail od zákazníka, který si objednal od nás net 😀

rd

 

 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Tak ten pobavil. To asi moc chytrou domácnost nemá.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

@cybermole: Zrejme dalsi level chytrych domu. Aby si lidi nevymysleli, bude se vse ovladat z cloudu. Nemas internet, nesvitis 😉


   
ReplyQuote
Share: