Forum

Forum

Nápady na vylepšení...
 
Notifications
Clear all

Nápady na vylepšení či připomínky

83 Posts
11 Users
3 Likes
8,214 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3075
Topic starter  

bohuzel ty notifikace jsou ted fakt naprd a lip to nejde. Stale checkuju wpForo forum, jestli uz oznami tu 1.0.3 co slibujou, kde to ma byt nejak cele lepe reseno


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

ok diky


   
ReplyQuote
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97
 

L  prosim ta nemas moznost hodit k mesiacom  na lavej strane stranky (rychle hladanie) ak na nich niekto pracuje nejaky znak a potom iny ked skonci ??? predislo by to ties duplicitnej praci . (napr januar2015 je us hotovy co tak dodat *Januar2015* a vseti modi a ty vedia co to znaci ??? jeden znak znamena niekto zacal 2x us to je na fore.)


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3075
Topic starter  

To tam bohuzel nedostanu. Ty budes postupne vytahovat uplne vsecho i z takto starych? Ja jsem puvodne zamyslel vytahat jen veci kolem chytrych domu treba s clanu za posledni mesic.

Koukam ted na ten post Inteligentni systemy a akorat nevim, jestli tim ze tam nahazeme vsechno, co nemame vyzkousene, tak nebudeme lidem motat hlavu.

Jestli sem nehazet jen to, co vime ze funguje a co bychom doporucili


   
ReplyQuote
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97
 

skludom maz 😀 je to tvoj projekt.

 ako si citam Blog dost casto prichadzaju otazky okolo stavby. Ja neviem rozhodni.

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3075
Topic starter  

Zase nechci kazit cizi praci ;-). Spis kdyztak jen odeberu veci, ktere jsem pak uz treba vyradil ze sveho vyberu, protoze tam byl nejaky problem.

Ono totiz treba konkretne tech chytrych reseni se da najit stovky, jenze vetsina z nich je jen libiva stranka, nejake PLC co umi zhasinat svetla a to je tak vsechno.


   
ReplyQuote
Milan
(@milan)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 111
 

Tak stavbu jsem zazimoval minulý týden abych měl alespoň nějaké vánoce :O) a kdyby se nenahlásili na zítřek oknaři na zaměření tak už bych do nového roku monterky neoblékl.

Takže je čas na přání příjemně prožitých vánoc. Hlavně relaxujte ať máte dost sil na stavění :o) a v lednu se snad uvidíme v Brně.

    Přeje Milan s rodinou


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Co zavect topic, kde si lidé budou sdílet svůj Loxplan s neajkym popisem, kde mají vyřešeno něco speciálního/nějakou integraci sněčím. Již několikrát se mi to osvědčilo, že jsem nevymejšlel kolo.


   
ReplyQuote
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97
 

 A co tak nejaky topic Preco Lexone( inteligentny dom ) celkovo.??

Ja osobne nevidim prednosti v IT dome, nemam smart phone, nevadi mi vstat a stlacit tlacitko na svetlo. Naco je taky pretechnizovany dom dobry ??

Ak vypadne prud co sa stane s tym chytrym domom.
Prosim vas zalozte take nieco.


   
ReplyQuote
Jano
 Jano
(@jano)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 66
 

Mozem ti napisat, preco chcem ja smarthouse. Nie koli tomu, ze mam smarfon ani koli tomu, ze sa mi nechce tlacitka hladat. Ale koli tomu aby som mal v dome pohodu, ci uz tepelnu, ci "klimaticku" a za co najnizsie naklady. Urcite si si vsimol, ze dnes ma uz kazda technologia v dome nejake riadenie (kurenie termostaty, rekuperacia ma riadiacu jednotku, pripadne aj kotly uz maju nejake riadenie, dalej ohrev vody (pokial uz mas solar) alebo fotovoltaika...) A preco na to nemat jednu krabicku, ktora to dokaze nielen riadit ale ich dokaze spolu aj koordinovat. Naprikad sulad medzi zaluiami a kurenim pripadne chladenim domu... a uz ked tu chytru krabicku doma mas.... tak preco sa s nou nevyhrat aj v dalsich veciach. A mimochodom, ak vypadne prud... tak ci chytri dom, ci hlupy... je to takmer jedno. Jedine zeby nebolo 🙂 V pripade chytreho domu moze ten za teba pocas vypadku vyuzit nejaky zalozny zdroj a nutne systemy v dome budu bezat nadalej. 🙂


   
ReplyQuote
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97
 

Prosim vas zalozte nove Vlakno Preco Smart House.  a dakujem za odpovede.

 


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880

   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Tak já se přimlouvám za vlákno "Hotová řešení v Loxone".

Takže pokud se mi třeba podaří najít čas a sepsal bych postup např. ovládání vrat Hormann přes KNX do PDF pod daným Topic. Byla by to taková malililinkatá teta Wiki 🙂 


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Tak supr, na to se těším !


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3075
Topic starter  

@kolda: Založ kdyžtak zatím jen vlákno v Loxone a arduino a když toho bude víc, uděláme z toho celou sekci. Kdyžtak tomu dej třeba prefix [wiki], nebo tak něco, ať to jde dobře odlišit.


   
ReplyQuote
Page 2 / 6
Share: