X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Hospoda Srpen/Září

84 Posts
14 Users
2 Likes
7,986 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

No, je to blbe. Nejsem si jist, ze to pak stejne radeji neodlozime na neurcito. 

To tempo, kterym se to ted CZ riti je bohuzel dost spatny a bojkot rousek a vseho kolem tomu vubec nepomaha.


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1897
 

Uvidime ako bude za 2 tyzdne.


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
 

Nas uz dali na seznam nechtenych a zakazali služební cesty.  V utery jsem mel letet do Francie. Aspon muzu dal detat sadrose


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

za dva týdny bude denně přes 4000 a školy částečně uzavřeny. 
takže lepší sotva 🙁

pokud vůbec a za jakých podmínek zůstanou hospody otevřené 🙁 🙁

určitě to není plnohodnotná náhrada   ale co tak po videu ? každý účastník ukáže rozvaděč v přímém přenosu 🙂 🙂 🙂 včetně komentáře max. 3 min ... no možná je to šílenost ale už ten komentář mazat nebudu


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1504
 

Nevypadá to moc pozitivně co myslíte?


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Vypadá to přímo dost naprd. Hlavně bez nějakýho blízkýho výhledu na zlepšení...


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1897
 

Od zajtra ak sa vratime s CZ tak do katanteny. Takze mne sa neda.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

Ahoj, bohuzel situace se vyviji hure nez sme ocekavali (tip 2000 novych nakazenych do pristiho utery byl velmi optimisticky, vidim to, ze v utery uz bude 4000).

Takze hospodu timto bohuzel rusim. Jelikoz se v CZ spousta lidi chova jako idioti, tak holt budeme zase zrejme pul roku v karantente. Mrzi mne to.


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
 

@l a ja se tak tesil, ze na chvili vypadnu ze stavby mezi lidi. 🙁


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

@l Zbytocne sa to prehana. Drviva vacsina ludi je bezpriznakovych alebo len s miernym priebehom, takze keby nebola uz 3/4 roka medialna masirka o smrtiacom viruse co nas vsetkych zabije, skoncilo by to tak ako kazdy rok - daco mi je, mam teplotu, polezim si 2-3 dni pod perinou a vsetko bude zas ok.

Mna uz par dni podriapava v hrdle. Kto si hodi mincou ze je to covid?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

@dusanmsk Po vsem co uz o Covid bylo receno je fakt tezky necemu verit. Nekteri rikaji, ze jen rymecka a nic z toho, nekteri rikaji, ze je to hnus to prodelat a ze to ma i trvale nasledky do budoucna (nebo minimalne treba pul-roku az rok dozvuky ve forme migren, ztraty cichu,...).

Mozna byt mladsi a nemit deti, tak na to taky fuckoff, ale vzhledem k tomu, ze mame doma 3 tydeniho prcka, tak to nechci riskovat. Stacilo, ze malej dotahl zase rymecku a teplutku ze skolky (ne neni to nejspis covid 🙂 ) a ten malej to chytl taky a uz v noci ani nespime.

Nedokazu si predstavit pritahnout domu Covid, kdy by bylo spatne nam a treba jeste detem. To bych si to asi hodil.

Myslim, ze jedna ozelena hospoda a trochu rozumneho distance od lidi nemuze uskodit. Venkovni aktivy delam dal volejbal), na prochazky sme stejne chodili vzdy do prirody a ne do nakupnich center a nakupujem stejne na rohliku, protoze to tak delame uz dlouho a je to pohodlnejsi.

Kazdopadne, pokdu chcete hospodu usporadat, klidne se toho chopte. Superstar rikala, ze na lidi co maji misto k sezeni Covid nejde 😉


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Ja ta do hospody v ziadnom pripade nenutim, sam tam nejdem lebo mam nieco ine kolidujuce. Chapem ze s 3t prckom nechces riskovat, takisto nepustam zenu s malou do verejnych interierov pokial to nie je nutne. Inak niektore priznaky covidu (strata chuti/cuchu) som mal za posledne roky x krat, cuch sa mi kolko krat vracia po x mesiacoch. Zaver si vyvod sam.

Ja som sa zo stavu totalneho posratia (brezen) prepol do stavu obozretnej ignoracie. Vsetky tie "umrtia s covid-om" su hausnumera. Predstav si kolko musi byt na svete umrti s herpesom. Len za dnesok celosvetovo zomrelo s herpesom ~50 tisic ludi (a to je este len rano).


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

@dusanmsk umira se na kde co, o tom nepolemizuju. Problem je, ze nemocnych s herpesem neni kazdy tyden 2x tolik. 

Ono i kdyby Covid byla jen chripka, tak ani tu nepotrebuju chytnout. I v dobach pred covidem, kdyz bylo chripkove obdobi, tak sme se lidi stranili a nechodili mezi lidi vic nez bylo nezbytne nutne. Tak proc pri Covidu, ktery pravdepodobne muze byt horsi nez chripka, se chovat jinak.

Ono tady totiz nejde o to, jestli se to jmenuje Covid, nebo Chripka. Jde o to, proc se dobrovolne nechat nakazit. I "obycejny" chripkovy virus je hnus. a kdyz sem ho chytl loni na jare, meli sme hodne hnusnej prubeh.

Bylo to zaroven obdobi, kdy sme se snazili vyrobit druheho prcka a byl sem cca 2 mesice po tom na spermiogramu. Jeste ty 2 mesice po byly spermie uplne nacucky, mely dve hlavicky, bez ocasku a ja nevim co ;-). A ze pry nikdy nebudu mit deti.

A az za vic nez pul roku se telo dostalo jen z te blbe chripky, aby spermie mely zase spravny pocet hlavicek a ocasku.

Takze ono je mi osobne uplne jedno, co to je. Jen se tomu nechci dobrovolne vystavovat. Navic kdyz vidim, ze to kazdy tyden ma 2x vice nemocnych, coz u klasicke chripky nebyva.


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Plny suhlas a zaroven plny nesuhlas. Ale nechajme to 😀


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

@dusanmsk U Covidu to ani jinak nejde ;-). Vzhledem k mnozstvi info, ktere existuje a k tomu,a ze dnes nikdo netusi kde je pravda ani nemuzou mit lidi na to stejny nazor ;-).


   
ReplyQuote
Page 3 / 6
Share: