X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Hospoda duben-kveten 2022

135 Posts
19 Users
13 Likes
9,020 Views
Mira
 Mira
(@mira)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 263
 

čau , tak od kolika tam kdo bude?


   
ReplyQuote
(@misak)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 33
 

@l Příště to snad klapne... Vyměním znalosti z KUL za FVE... To je dobrej deal kluci, ne? 😜


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

@misak Dohodnuto ;-)).

 

Dneska to bylo super, FVE info spoustu, no, mam sam o cem dost premyslet 😉

Rad sem Vas vsechny videl


   
vita_k reacted
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Jsem doma, díky zase za plodnou debatu 🙂


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1897
 

Vylet stal zato. Dik za vsetky info.

Ale az teraz ma napadaju veci co sme neprebrali.

@L dufam ze do rana si cital FVE vlakno, mas co dobiehat.

Richard moze planovat dalsie kolo.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

@smotek7 vlakno sem necetl, ale pojedu se podivat k daliborovi a zkusim oslovit tu jeho firmu, zda jeste sedi ty ceny co dalibor rikal. pokud jo, tak victron mi prijde ok, 3F mi prijde jako nutnost a pujdu do toho.

 

nejspis v tomto pripade necham ten problem vyresit nekoho za me, a jestlize to ma dalibor vyzkousene a Kobra to uplne nesepsul, tak to imho bude na pomer cena/vykon dobre reseni ;-).

 

protoze se priznam, ze fakt nemam ted moc cas/chut to cele nacitat a uplne si to cele analyzovat a stejne bych to pak sam nezrealizoval.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

btw, muzu poprosit o nejaky link na ten stavebni dozor na fb, co resil partiku? Zkousim "Hobza" co jsem si napsal do telefonu, ale asi to mam spatne. thx

 

tak uz mam https://www.facebook.com/StavebniDozorBrno


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Super, že se ukázali nové tváře a noví nadšenci do Loxone.


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
 

@l pro inspiraci...

 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 
Posted by: @l

@smotek7 vlakno sem necetl, ale pojedu se podivat k daliborovi a zkusim oslovit tu jeho firmu, zda jeste sedi ty ceny co dalibor rikal. pokud jo, tak victron mi prijde ok, 3F mi prijde jako nutnost a pujdu do toho.

 

nejspis v tomto pripade necham ten problem vyresit nekoho za me, a jestlize to ma dalibor vyzkousene a Kobra to uplne nesepsul, tak to imho bude na pomer cena/vykon dobre reseni ;-).

 

protoze se priznam, ze fakt nemam ted moc cas/chut to cele nacitat a uplne si to cele analyzovat a stejne bych to pak sam nezrealizoval.

Nejsem si jistý, jestli Victron stojí o takového hejtra, který chce vše "hekovat" a pak vypisovat, že vše je nedomyšené atd.

This post was modified 2 years ago by kobra23

   
ReplyQuote
(@sharky)
Active Member
Joined: 2 years ago
Posts: 8
 
Posted by: @l

btw, muzu poprosit o nejaky link na ten stavebni dozor na fb, co resil partiku? Zkousim "Hobza" co jsem si napsal do telefonu, ale asi to mam spatne. thx

 

tak uz mam https://www.facebook.com/StavebniDozorBrno

Bol som s ním v kontakte ohľadne dozorovania našej stavby a je to taký hodně svojský borec, ale mal som pocit, že sa vyzná.. Asi za to stojí. Mne pomohol aspoň nejakými typmi, na čo si dať pozor a čo dosledovať.

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

@kobra23 no prave ze ja to chci jako uplne bfu a vlastne od toho nechci nic jineho nez to, ze o tom nebudu vedet.

Posledni dobou na hackovani neni ani cas ani nalada, takze naopak. Chci nekoho, kdo mi rekne co si tam mam dat, on mi to tam da, a ono to bude "nejak" fungovat, ja si max napojim nejake vystupy abych vedel kdy to kolik vyrabi a tim to konci.

Zatimco naopak, pokud bych to zacal studovat a moc se v tom rejpat, tak pak bych to mozna hejtoval ;-). Ale takto o tom budu vedet o fous vic nez bezny uzivatel a vsichni budou spokojeni 😉


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Mrzí mě, že jsem se nemohl zúčastnit a zvlášť když se probíraly FVE. Příště už to doufám dám 😉 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Příště už je všichni budou mít (FVE) a budou se řešit jen statistiky výroby a oblíbené téma některých - návratnost.

 


   
msk reacted
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 
Posted by: @richard

@l pro inspiraci...

 

S tím Multiplus 3000 se jdi vyfotit. Reálně z toho dostaneš jen 2400W. To je málo i pro některé moderní spotřebiče. 

Já myslel, že chceš instalovat tiskárnu na peníze a né hračku.


   
ReplyQuote
Page 5 / 9
Share: