X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Vozík na stavbu

8 Posts
5 Users
0 Likes
2,029 Views
MartinR
(@martinr)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 156
Topic starter  

Zdravím Vás,

má někdo nějaký tip na přívěsný vozík na stavbu? Už jsem se díval po netu, v Bauhausu,ale pořád nějak nevím, jakou značku zvolit. Máte někdo zkušenost se značkou  Agados z Vysočiny?Nebo raději rakouský Pongratz vyráběný na Slovensku?:)

Neplánuju vozit tuny hlíny, písku atd., spíš dovézt nějaké dřevo, pár trubek,t rozvody, kabely atd...na druhou stranu chci,aby už něco vydržel...


   
Quote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3072
 

ja mam toho pongratze, kupovano v brne v nejakem "voziky-brno" nebo tak neco (ale co vim, ma to ted nejakej dalsi majitel), je to na komarove.

A vozik prezil uplne vsechno, kolikrat jel pretizenej s cementem, cihlama, atd a porad jezdi 😉

a stal tenkrat nejakych 13k, byl nejlevnejsi na ktery se vejdou 2 palety


   
ReplyQuote
MartinR
(@martinr)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 156
Topic starter  

a pamatuješ si přesný typ?ty jsi o tom vozíku Agados co prodávají v OBI,Bauhausu ani neuvažoval...?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3072
 

typ uz si bohuzel fakt nepamatuju. navic to bylo vsechno v offline svete, takze to ani nedohledam 😉

jinak to co melo obi/bau/.., tak bylo drazsi nez to co sem pak sehnal. nechtel sem ty uplne mrnavy, prave kvuli tem paletam (a parkrat se to hodilo, at pri odvozu palet, nebo pri navazeni materialu)


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

No já mám Paragan - profi. šířka ložné plochy tuším 130cm - tak abych tam naložil sádrokartonové desky. Mám ho už 15 let . Stál strašné peníze protože k němu mám konstrukci s plachtou, rezervu atd... Vydržel mi tak dlouho, díky té plachtě. No a přetížený je pořád - naposledy 1200kg z Prahy do KM 🙂


   
ReplyQuote
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97
 

Kolkda a kolko krat si po ceste tankoval 😀 , Mas vodicak C ???


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

2x 🙂


   
ReplyQuote
Milan
(@milan)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 111
 

🙂

 

Nám ho přinesl ježíšek (před stavbou) takže předpokládám že ten náš je asi ze všech nejlevnější 🙂 

Jinak ho kupoval v AZpřívěsy u Mladé Boleslavi. Vypadá to že máme toto http://www.azprivesy.cz/privesny-vozik/1117/pv-4-p-rp/#detail_fotky. Velkou výhodu vidím v obou otvíracích čelech. S pily vozím trámy 4m dlouhé a dá se to. Samozřejmě to mám na pilu deset km. Dál bych se asi trochu bál. Nicméně zatím nás ještě nezradil a to ho na stavbě ani trochu nešetříme. Minulý týden jsem ho nechtěně ozkoušel a vezl 2m3 polínek na topení, a zvládl to bez ztráty hvězdičky. (korba je zespodu vyztužená příčníky)


   
ReplyQuote
Share: