Forum

Forum

Loxone rozvaděč - t...
 
Notifications
Clear all

Loxone rozvaděč - téměř hotovo

38 Posts
13 Users
0 Likes
12.8 K Views
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

radek: mas to pekne udelane, jsi kreslil rozvadec sam? já mam problem, ze se urcite plno veci zmeni za chodu.


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Radek doprdele nestresuj ma 🙂 Mam v plane rozvadzac len o 20cm sirsi a chcem tam vsetky rele externe. A Ty to tam mas dost natesno...

Zas tam ale nebudem mat tolko extensions, budem tam mat homemade drivery pre rele a vstupy, velkost 2 extension = 64 vystupov. Mozno tie drivery spravim teda dvojposchodove, podobne ako ma papouch ten vstupny modul, nech je to este mensie... Akurat uz asi nemam silu to 5.krat cele prekreslit 🙁


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

@Dáda - jo,kreslil sem si to v Autocadu.Je potřeba si jen postahovat bloky jednotlivych prvků a pak už se to jen skládá. Ale už teď vím, že bych to poskládal trochu jinak.


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

@msk - to je největší otrava, to pořád dokola překreslovat:-) Tak jestli budes mit 2000x1200 tak toho tam nacpes hodne.Ja tam mam 15cm mista na rele, tak red hledam jaky rele (na led svetla) se mi tam vejdou 🙂 


   
ReplyQuote
(@zdenda)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 77
 

@radek -Díky Radku za info,  DMX dimmer PX24506 mi už přišel. Zkoušel jsem ho s loxonem, ale jen s led panelem 24V, kde je proudový zdroj (takže i při regulaci mi fungují jen dva stavy 0 a 100%, bez pr. zdroje, to nějak stmívá, ale nesvítí  na 100% /ale to má logiku a je to na jiném vlákně už řešeno-náhrada za led pásky) nicméně DMX dimmer PX24506 jsem do loxone config vložil, ale neviděl jsem ho jako prvky od loxone. Možná je to standartní, nevím:) dále hledám nějaký cenové dostupný DMX dimmer RGBW, protože většinou jsou jen RGB. Asi by nebylo špatné založit na DMX dimmry nové vlákno....     


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

@radek - ja sa trosku spolieham na to, ze miesto co mi zaberu rele zas usetrim na extensions, pretoze rele driver co (ne)vyvijam ma 64 vystupov na nejakych 25x10 cm. Takze nejakych 50cm na jednej din liste a mam pokryte snad vsetky rele.


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

... ale aj tak to vidim na 2 rady isticov, minimalne 2 rady rele, 2 rady svoriek, 1 radu merania, bude to asi nadoraz ...


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Myslím že většina z nás má rozvaděče plný nadoraz 🙂

No já teď hledám nějaký schopný relé, kterým bych mohl spínat LED zdroje (ideálně tedy inrush) a současně co nejužší (ideálně do 10mm) a zatím teda nejsem úspěšnej 🙁 Šetřím už každej centimetr.


   
ReplyQuote
Page 3 / 3
Share: