Forum

Forum

Notifications
Clear all

Elektro rozvaděč

1,411 Posts
83 Users
144 Likes
916.8 K Views
 Bery
(@bery)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 379
 

No ono, mě to taky přijde zbytečné, ale je fakt že je to hezký. 😀 Já asi skončim u obyč kontrolky ☺

 


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

panove, da se pouzit modul 35x15 na DIN liste 35x7.5? podle obrazku DIN list jde jen o rozdil v hloubce DIN listy, coz ale zobackum na modulu prece nemusi vubec vadit ne? jde jen o to, ze DIN lista x15 je hlubsi, ale rantlik za kterej se chyta modul je prakticky stejny jen je o 7.5mm bliz dverim skrine? nebo se pletu? kamarad prodava nejake moduly 35x15, ktere by se mi hodily...

 

diky!


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

hm, tak asi bude treba zakratit ty vzpery o zadek skrine, ktere jsou o tech 7,5mm delsi anebo vymenit jednu DIN listu v rozvadeci za hlubsi 🙂


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

tak po hledani a hledani, jsem konecne narazil na foto, kde je KRONE svorkovnice na DIN liste:

ftipne je, ze jsem oslovil 2 prodejce teto techniky a nikdo to nema... nevite kde to koupit?


   
ReplyQuote
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97
 

Pardon za Oftopic:

Tak ja si mozem ist kupit plastovu loptaku a vedierko a hura do pieskoviska, oproti vam som v plienkach. Klobuk dole pred vasimi vytvormi


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3075
 

@elpaso: jestli shanis jrone svorky,  tak mrkni na aliexpress.  Nebo ke mne do listu,  tak jsem je kupoval. 

https://www.vodnici.net/2016/11/aliexpress-monster-list/


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

no jo, ale jak se tyto svorky pripevni na DIN listu?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3075
 

musi se prisroubovat.


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

jakoze provrtat krone svorkovnici a natvrdo prisroubovat k DINu?

https://www.rackshop.cz/svorkovnice-krone-spojovaci

mimochodem - predpokladma, ze potrebuju KRONE ROZPOJOVACI? Spojovaci je jako distributor potencialu, takze vsechny piny jsou spojeny?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3075
 

ano, ano 😉

prisroubovat jak pises, a pro klasicke CAT potrebujes rozpojovaci. Spojovaci pak pro spolecnou svorku pro 24V 


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Mohl by jsi prosim L udelat par detailnich fotek jak to mas udelane v rozvadeci ? A treba jednu kolmo na celý rozvdadec Díkec. dnes jsem je objednal, tak uvidime kdy dorazi


   
ReplyQuote
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

Prisrubovat musis ten drzak a ne svorkovnici. 🙂

Pro 24V je pouzita cervena zemnici krone svorkovnice, ta ma vsechno spojene.


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

tady ta krone svorka ze vsech stran

HTB10EvKNpXXXXbEapXXq6xXFXXXc1.jpg

   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

krone svorkovnici si najit na netu neni problem, me a zbytek asi zajima to pridelani na DIN listu 🙂


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

tak to by se budto toto  https://www.rackshop.cz/svorkovnice-krone-spojovaci-11 mohlo vejit za DIN listu a pres ni pak dat krone a nebo jednu DIN listu celou sundat a vymenit za svorkovnice...

anebo se hecnu a objednam 20x 8mi patrovy Weidmuller z Loxone shopu a bude vystarano...


   
ReplyQuote
Page 4 / 95
Share: