Forum

Forum

Notifications
Clear all

Osvezovac vzduchu

3 Posts
2 Users
0 Likes
581 Views
(@gisbern)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 161
Topic starter  

Ahojte ve vanocni cas. Kdysi, kdyz jsem projektoval WC, jsem si nahoru na strop, vedle ventilatoru, nechal jedno TPcko na pripojeni osvezovace vzduchu, ktery by se aktivoval po vypnuti ventilatoru, tj. kdyz osoba jiz opustila onu mistnost. 
Mel jsem tenkrat vybranej XIAOMI Deerma , kterej splnoval vsechno, co jsem potreboval, byl malej, nenapadnej, bez PIR cidla s MANUALNIM rezimem = tj. zmackni tlacitko a ja ti zavonim (a tohle tlacitko napojitelny do loxone).

Zahy jsem ho chtel objednat, JENZE, v CR ho neprodavaj a ze dvou ruznych zahranicnich umisteni (ebay atd..) mi ho nakonec neposlali kvuli nejaky restrikci. Kdyz se kouknu na modely v CR, fsechny sou bud hnusny, velky, nebo maji ruzny drahy vyfikundace, co nepotrebuju. A hlavne nikde nepisou jestli umeji taky manualni rezim, u nekterych pisou, ze maji testovaci tlacitko, ktery by se dalo vyuzit, a tak nejak cejtim, ze to testovaci tlacitko asi bude mit 90% pristroju, ale nemam zkusenost. Nejvice podobny s test. tlacitkem sem nasel tenhle 

Dotaz: Nemate nekdo tip na zahranicni xiaomi obchod, kde by se to dalo sehnat a dodat, pripadne, nemate doma nekdo nejakej jinej, podobnej, ze by jste mi potvrdili, ze to testovaci tlacitko tam je ? Ono by se dalo to tlacitko asi dobastlit do elektroniky u kazdeho, ale kdyby tam bylo, tak je to bez prace.... 

Dik a Meeeeery Christmas...


   
Quote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1901

   
ReplyQuote
(@gisbern)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 161
Topic starter  

@smotek7

Diky, tam jsem ho taky nasel, ale je tam prodavanej bez naplne. Ja potrebuju aspon jednu lahvicku, abych vedel, co potom kupovat. 

Refilly jsou ke koupi taky asi jenom v Asii, nebo to prodavaj rusaci. https://shik-market.com.ua/gadgets/essential-tank.html

Doufam, ze je to kompatibilni s refilly, prodavane tady, ale jistej si nejsem. A zaroven si myslim, ze prave ty refilly jsou duvodem, proc mi to nikdo nechce poslat do EU. S pristrojem jako takovym asi problem neni..


   
ReplyQuote
Share: