X
Forum

Forum

NAS Synology nastav...
 
Notifications
Clear all

NAS Synology nastavení velikosti síťového disku

2 Posts
1 Users
0 Likes
632 Views
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

Zřejmě budu mít absurdní dotaz. Je zde někdo, kdo používá NAS synology a ví jakým způsobem lze nastavit maximální velikost síťového disku? 

Ve FileStation si vytvořím novou sdílenou složku, ale nikde nelze nastavit její maximální velikost. 

Proč to potřebuji? Protože jsem se rozhodl, že na stavbě domu použiji kameru Hikvision ds-2cd2t86g2-2i, která umí Time Lapse s ukládáním na síťový NAS disk. Bohužel ale při inicializaci síťového úložiště po mně Hikvision kamera chce formátovat disk. Zde mám ale strach tuto akci spustit, protože NAS alokuje automaticky maximální dostupné místo. Takže v lepším případě by se mi mohlo stát, že zformátuje veškeré dostupné volné místo na NASu. Proto bych potřeboval tento prostor omezit ale nepřišel jsem na to jak 🙂

Moje situace je následovná : na stavbě mám kameru s mikrotikem s LTE modemem, který se připojí do VPN k mikrotiku doma na veřejné statické adrese, za kterým je NAS. Jenou za 5-10min se pošle fotka ze staveniště. Tímto se vyhnu tomu, abych musel mít na stavbě NAS nebo NVR. 

Doufám že jsem vše srozumitelně popsal a snad mi někdo odpoví 🙂


   
Quote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

Tak asi jsem na to přišel.

kvota disku
share folder

 


   
ReplyQuote
Share: