X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Multiroom audio

365 Posts
47 Users
17 Likes
70.2 K Views
czgaston
(@czgaston)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 59
 
Posted by: @david-pr

@czgaston

kua tak me ani ty playlisty nejdou, resp nejde zalozit(pod cim jsou v LMS,nevis?). mam tam playlisty ze Spotify, ale jsou nejakej pokazene. Toz kua nevim, zrovna ty me trochu serou. Knihovna, jak pises, je docela nepodstatna.

Já to mám taky ze spotyfi a v poho. pošlu večer PrtSc. Ten playlist musí být uložený přímo v LMS - home/playlist nebo jak je ta cesta.  

@david-pr tak VPN nezklame 🙂

zasílám PrtSc

Bez názvu

 

This post was modified 4 years ago 3 times by czgaston

   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

@czgaston

Zajimave,tohle mi nejde...LMS playlist spustim,ale v loxone app se tvari jako by byl prazdny.


   
ReplyQuote
czgaston
(@czgaston)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 59
 
Posted by: @david-pr

@czgaston

Zajimave,tohle mi nejde...LMS playlist spustim,ale v loxone app se tvari jako by byl prazdny.

restartoval jsi systém? to je divné, máš vybranou složku pro ukládání playlistů? Měl jsem několik verzí a vždy ok jedině co, tak se mi to sekalo když jsem používal playlisty ze souncloudu


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

@czgaston

Dik za nakopnuti, mel jsem cestu k playlistum jinde, nez ma nastaven MS4H. Uz to funguje.


   
ReplyQuote
czgaston
(@czgaston)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 59
 

@david-pr hele jen dotaz při přepínání oblíbených plst na bloku +  a - (dvojklik), říká ti TTS názvy playlistů? Mě to jde na dvou místnostech a nevím kde se to nastavuje pro další místnosti.


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

@czgaston

ehm, koukam, ze jsem v MS4H jeste lama, vubec jsem netusil, ze to neco takove dela 🙂 Jel jsem jen zatim pres APPku.

Nicmene ted jsem zkousel a TTS pri zmene oblinenych pres V+ funguje jak u Interni zony, tak i u externi. Takze kdo vi, jestli se to musi nekde nastavovat...


   
ReplyQuote
czgaston
(@czgaston)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 59
 

Jen pro info, dneska je venku verze 1.2.0. Ve vizualizací je funkční Spotify a prohlížení knihovny (NAS).

Má fungovat i TTS a zvonek přes blok v loxconfigu ale otestuji zítra.


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

@czgaston

Kua me to porad ukazuje jen 1.0.12 verzi. Je nutny rucni update?

Pritom v changelogu uz 1.2 vidim...


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Uz ok, prepnuto na beta aktualizace 


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Tak super, spotify a NAS jede na jednicku,jako bonus funguji i internetové radia.

Další vyzkousim pozdeji.


   
czgaston reacted
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Tak "funguje" uz i Hlaska, nahrani zprávy pres APPku a poslani do zvolenych zon,jen se mi ji podari spravne prehrat vzdy az na druhy pokus. @czgaston zkousel jsi?

Moc jsem to jeste nestudoval ale,takze mozna jen nejake nastaveni.

Edit:

Tak uz je fuguje spravne, byl tam novy casovy limit na 60s,staci dat na 10s a jiz je to ok. 

Kus dobre prace musim rict.


   
ReplyQuote
czgaston
(@czgaston)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 59
 
Posted by: @david-pr

Tak "funguje" uz i Hlaska, nahrani zprávy pres APPku a poslani do zvolenych zon,jen se mi ji podari spravne prehrat vzdy az na druhy pokus. @czgaston zkousel jsi?

Moc jsem to jeste nestudoval ale,takze mozna jen nejake nastaveni.

Jakou verzi loxone máš? já to nikde nevidím mám totiž poslední verzi a je možné že to odstranily. ale vím že to někde bylo.


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Mam taky posledni

Screenshot 20201228 104429 Loxone

   
ReplyQuote
czgaston
(@czgaston)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 59
 

@david-pr už jsem to taky našel zkoušel jsem to na PC v app. Zkoušel jsi už zvonek nebo TTS?


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Vic uz nic,jsem C+ a musím rict,ze me to docela dostava,chvilku neco delam a pak jsem uplne ko. Takze jsem jen zkousel veci,co nevyzaduji nic moc náročného a zadny zasah do configu 🙂


   
ReplyQuote
Page 23 / 25
Share: