X
Forum

Forum

LED panely 24VDC pr...
 
Notifications
Clear all

LED panely 24VDC pro PWM řízení

107 Posts
22 Users
6 Likes
12.1 K Views
(@radzah)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 3
 

@cybermole Ahoj, dostal jsem doporučení od kamaráda a vidím, že zrovna dorazila objednávka 🙁 Nejsou nějaké kusy navíc popř. je reálné, že se bude do cca září objednávka opakovat?


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Všichni mají světla doručená, na pár drobností to celkem klaplo. Pokud máte nějaké dotazy, tak je pište sem. Většinou se ptáte na to samé, ale každý jednotlivě přes mail/telefon, je Vás asi 15 a už vůbec nevím, komu jsem odpovídal po telefonu nebo mailem. Takže pokud někomu dlužím odpověď, tak prosím položte znovu dotaz tady.

@radzah o kolika se bavím kusech?


   
ReplyQuote
(@radzah)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 3
 

@cybermole Ahoj, potřebuji rozsvítit celý RD tzn. ideálně nějakých 60 🙂


   
ReplyQuote
 ToGe
(@toge)
Eminent Member
Joined: 4 years ago
Posts: 18
 

 

CE675415 92BA 418F BFE1 764F51170E80
E56CA968 C324 4294 9523 DA955911A8EC
DE301D31 8B19 4CC5 B5AF 9E35C0EE1417
D33FA0F4 3AA3 4D4B 82C3 37AA7AA9C0D0
4271B404 A604 49DD AF9E 0E9CD9D7BFB9
4B8016D0 F250 4377 B72C B82BFC4C9B6D
D6DB8546 B341 4D9D A05C 5BBDB50EB4A4

Ahoj, dnes jsem namátkově otevřel 2 krabice, jednu s tím menším světlem, druhou s velkým. Narychlo jsem je zapojil napřímo do zdroje - svítí pěkně, oba kanály.

Bohužel je tu velké ale... Nevím, jestli jsem takový puntičkář, ale nelíbí se mi zpracování, konkrétně lakování - viz. fotky. Možná je to jen náhoda a ostatní kusy budou ok, ale pokud ne, tak je to pro mě bohužel nepoužitelné 😟


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Takových defektů jsem si na 20 kusech, které jsem montoval nevšiml. Kvalita těch laků není kdoví jaká ani na těch 230V, které se prodávají v krámě, ono to na tom stropě zas tolik vidět není. Dej  ty nejhorší stranou a můžeme to pak nějak spolu vyřešit.


   
ReplyQuote
(@hhonza)
New Member
Joined: 6 years ago
Posts: 2
 

Ahoj, pokud byste se rozhodli nekdo svetla nepouzit, tak ja bych 8-12 kusu vzal. Klidne i tech hure provedenych, mam to do (prozatim) neobydleneho podkrovi, takze nejake esteticke vady mi vubec nevadi.


   
ReplyQuote
(@hrtak)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 3
 

@cybermole u mě případně také platí dříve zmiňovaný zájem pro světla na celý RD (tj. taky +/-50 ks, nemám to přesně spočítané)

Díky 🙂


   
ReplyQuote
(@radzah)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 3
 

Já bych si vzal klidně i víc do zásoby. To se neztratí a pokud jsou tam zmetky, tak se bude víc kusů hodit 🙂


   
ReplyQuote
(@hrdas)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 1
 

@cybermole ahoj, já měl asi blbou otázku. Je nějaké schéma zapojení? Nikdy jsem tyto světla v ruce neměl, tak abych ho hned při první zkoušce nezničil.


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Změnou polarity to nezničíš. Co si pamatuju, tak na první verzi byla černá +, žlutá (WW), bílá (CW). Nemám teď světlo u sebe, ale na této dodávce byla myslím černá (+), červená (-), bílá (-). Nejlepší je to vyzkoušet před osazením, naštěstí se mi nestalo, aby v jedné várce byla prohozená CW a WW.


   
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

@hrdas jak pise cybermole, cerna +, bila CW a cervena WW. Jinak zmetku sem si nevsiml vicemene jsou tam drobne vady v laku ale to co popisuje ToGe jse. Nezaznamenal zatim.

 


   
ReplyQuote
(@brody)
Active Member
Joined: 3 years ago
Posts: 7
 

@radzah, @hrtak   cca před měsícem nám s kolegou dorazilo cca 100 světel z Číny. Brali jsme na 2 baráky - 12W panely kulaté (stmívané 2500-6000K tuším), pak stejné bodovky (2500-6000K), nějaké RGBW bodovky a pak jednobarevné.  Ty panely mají pěkné provedení (lak) můžu případně nafotit něco už jsem osadil. Docela se mi hodilo, že jsou míň hluboké než 12,5mm SDK takže šli namontovat i pod profil. Stejně tak jak píše cybermole tak doprava letadlem byla dost drahá, tak jsme nechali poslat vlakem. Dodání bylo tak 2 měsíce. 1 měsíc výroba a 1 měsíc doprava.  Pokud by byl zájem tak napište. Na něco měli MOQ kolem 200ks, ale něco se dalo objednat i například 20ks atd. bylo to dost o domluvě. Je dost možný, že budem zase něco objednávat na další projekt.

IMG 3252
IMG 3256
IMG 3255
IMG 3254
IMG 3253

 

This post was modified 3 years ago by brody

   
KaZaN reacted
ReplyQuote
(@xpumpa)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 30
 

Jak je to s temi waty u CCT ? Na svetle je napsany treba 24V / 12W a to plati pro jakou bilou nebo obe dohromady ?

This post was modified 2 years ago by xpumpa

   
ReplyQuote
(@brody)
Active Member
Joined: 3 years ago
Posts: 7
 

@xpumpa 12W pro obe bile na max. Aspon u te verze co mam ja, ptal jsem se i cinana


   
ReplyQuote
skybor
(@skybor)
Trusted Member
Joined: 3 years ago
Posts: 74
 

Konečně jsem se dokopal k DMX řízení těchto světel. A měl bych jeden dotaz. Máte nějak omezený MAX výkon? Mám na mysli jak MAX u jednotlivých kanálů, tak hlavně součet obou kanálů. Nebo to neřešíte a světla jsou stavěna tak, aby to vydržela? Se mi zdá, že při obou kanálech na MAX to svítí fakt hodně. Aby něco neodešlo. Když už ty světla mám, tak bych chtěl aby nějakou dobu vydržela.


   
ReplyQuote
Page 6 / 8
Share: