X
Forum

Forum

LED panely 24VDC pr...
 
Notifications
Clear all

LED panely 24VDC pro PWM řízení

107 Posts
22 Users
6 Likes
12.1 K Views
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Info pro všechny, kteří mají objednáno. Realisti si připočítají týden, pesimisti dva.

předpokládané vyzvednutí - 28.1.
předpokládaný odjezd vlaku - 7.2.
předpokládaný vstup do EU - 21.2.
předpokládané doručení - 9. - 10. týden

   
ReplyQuote
(@eiffel)
Estimable Member
Joined: 4 years ago
Posts: 103
 

Dárek pro manželku k MDŽ??? 🙂


   
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

@cybermole to zní nadějně, nakonec se tedy podařilo sehnat za rozumnej peníz? Každopádně chtěl bych ti poděkovat za tvoji ochotu a za starosti co s tím máš spojený. 👍 


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

@kotrmelec 

realita je dnes taková, že to co dříve stála letecká doprava, tak dnes min. to samé stojí lodní/vlaková ... dříve mi dělala na moje věci letecká doprava cca 15% hodnoty zboží, dneska vlakem stejné věci 20-30%. Nyní máme štěstí, že kurz USD se (zatím) drží a nemáme nadrozměrnou zásilku. Ale do toho mě začal buzerovat další úřad ohledně vykazování obalových materiálů, takže další papír a poplatky nějaké byrokratické chátře. Ještě čekám, že si mě najdou kvůli zpětnému odběru elektromateriálu. Naprosto chápu proč v e-shopech takové světlo stojí od 1000 do 2000.


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Světla vstoupila do EU, když vše půjde hladce, tak distribuce 10. týden.


   
KaZaN and Richard reacted
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

To zní skvěle a nadějně hodně 🙂 


   
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

Zdravím, jak to vypadá se světly? Už dorazily? Nebo se ještě někde pozdržely? 


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Světla dneska dorazila, ale potřebuju nějaký čas než je zkontroluju, přebalím do krabic a pošlu. Nedočkavci si můžou dojet po vlastní ose do Žatce, ale co si vzpomínám na ty adresy, tak jste asi všichni z Moravy.


   
ReplyQuote
skybor
(@skybor)
Trusted Member
Joined: 3 years ago
Posts: 74
 

Dobrá zrpáva 😉 A nakonec ideální načasování. O víkendu jsme dodělali nahrubo podhledy. Ještě vytmelit a vymalovat a na Velikonoce bychom mohli svítit 😋 .


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Já dneska rovnou namontoval 11ks 225mm verze v kanclu o ploše 30m2 ... když nám nepůjde elektrikařina, tak tam můžu udělat operační sál


   
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

@cybermole tak jakpak to vypadá se světly? stihneš to tento týden rozdistribuovat? Doufal jsem, že již o víkendu budu instalovat 🙂 


   
Bobesch reacted
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

To já jsem doufal taky, ale ve středu jsem odpadl a ležel až do neděle. Pokusím se to zítra nabalíkovat a objednat svoz, ale jestli to stihnou do pátku doručit, to netuším.


   
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

@cybermole chápu ted člověk něco chytne ani neví jak 😀 no nezbejvá než se těšit a doufat  😉 


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Dneska jsem všechna světla zabalil a objednal svoz, DPD má mail i telefon na Vás. Zítra to mají vyzvednout, takže v pondělí u Vás. Faktury Vám pošlu do mailů. Faktura na Slovensko ještě není, čekám na vyjádření účetní k způsobu fakturace, zboží ale také posláno.

Doufám, že jsem neudělal nějakou botu, počet světel si zkontrolujte. Rozbalil jsem na test zhruba každé 10, všechno se zdá OK.


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
 

@cybermole Ahoj, svetla dorazila, diky za spolupraci (doufam ze Tobe zase dorazily penize 🙂 )

 


   
ReplyQuote
Page 5 / 8
Share: