Forum

Forum

LED panely 24VDC pr...
 
Notifications
Clear all

LED panely 24VDC pro PWM řízení

107 Posts
22 Users
6 Likes
12 K Views
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Záloha už je v Číně, výroba během ledna. Odeslání do Spring festivalu doufám stihneme.


   
ReplyQuote
skybor
(@skybor)
Trusted Member
Joined: 3 years ago
Posts: 74
 

Ahoj, jak je to s těmi rozměry LED panelů. Příští týden bychom chtěli začít dělat podhledy a chtěl bych si nachystat i otvory pro světla. Je to tak že Roud panel 225 = díra 225 mm?


   
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

Cau nn neni tomu tak 225mm je vysledny prumer svetla, dira 205mm. Mrkni na fotku https://photos.app.goo.gl/88cGz69c9aXLRYnv6


   
ReplyQuote
skybor
(@skybor)
Trusted Member
Joined: 3 years ago
Posts: 74
 

Díky. I když podle té fotky bych to viděl spíš na 210 mm. Pokud je to tedy reálná fotka toho stejného panelu.


   
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

@skybor je to kulatej panel 225mm z predchozi varky dirou 210 nic nepokazis asi.


   
ReplyQuote
skybor
(@skybor)
Trusted Member
Joined: 3 years ago
Posts: 74
 

@kotrmelec ještě jednou díky. Udělám to asi těch 210 ...

Neměl bys náhodou ještě foto z profilu? Nebo ze spod? Jestli tam je nějaké odsazení, které je pod podhledem a skryje případné nepřesnosti otvoru? Nebo je celý panel zasunutý v podhledu? Trochu mne mate to bílé na fotce pod panelem 😉 Nebo je to součást panelu? Asi nějaký montážní návod u panelů na zakázku není. Potřeboval bych s těmi podhledy začít a zdá se mi jednodušší si je nachystat dole než potom, až budu mít panely doma to dělat někde ve stropě ...


   
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

Fotku ted jinou nemám panely mám na baráku, tak dištak večer, to bíle na pozadí je krabice, té si nevšímej, panel je 1,2cm tlustý a má límec, který zakryje nepořesnosti v otvoru ten límec je právě těch 225mm a tělo panelu je těch 205mm v průměru a vysoké 12mm.


   
ReplyQuote
skybor
(@skybor)
Trusted Member
Joined: 3 years ago
Posts: 74
 

OK, takhle je mi to už jasné ... Takže otvor 205-210 a světlo je komplet kromě "límce", který mi právě na té fotce nějak nebyl zřejmý,  zapuštěné v SDK. Už aby to tam bylo a svítilo 😀 


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1196
 

@skybor svetlo v klidu vejde prod kovovy profil. Netreba nad tim premyslet kde a jak je rozmistit.

Stropy jsme udelai komplet o vcetne tmeleni a az potom jsem vyrezaval otvory. V pohode byla primocara pila, platek jsem urizl tak, aby v nejvetsi delce byl na sirku SDK a tim jsem to rezal. (jasne, nekdy to drblo do profilu a pila odskocila. Jindy jsem byl moc rychly a vyskocila z rezu a drbla do SDK... ale slo to)


   
ReplyQuote
(@hrtak)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 3
 

Ahoj, pokud byste někdy v budoucnu dělali další vlnu, tak bych měl zájem. Času mám relativně dost, začínáme stavět v na jaře, ale při studování věci kolem loxone me totok moc zaujalo 🤗 


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Když vidim, co mi chodí teď z Číny ohledně dopravy jiných věcí, tak se mi chce brečet a nevím, jestli se mi ještě někdy něco chce dělat. Letecká doprava zdražila a omezila zásilky hmotnostně. Lodě jsou tristní, nejsou kontejnery, ceny šílené. Vlaky stojí kolonu přes půlku Kazachstánu, na hranicích fronty kvůli počasí a Covidu. Příště až si zase vymyslím další objednávku, tak mě radši rovnou zastřelte.


   
ReplyQuote
(@hrtak)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 3
 

@cybermole nevím, jestli to bude uklidnění, ale objednávka dvou triček z UK mi teď šla měsíc a půl (odesláno 18.12, přišlo 20.1), takže to je takový globální problém teď no :/


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

To mě moc neuklidnilo. Problém v Číně je v tom, že se výroba platí předem a doprava až když na ni přijde řada. Když jsem nechával věci vyrábět, tak doprava byla vykalkulovaná na  1/3 toho, co chtějí nyní. A to mám ještě ve vlaku, někde u hranic Kazachstánu zboží za čtvrt mega, který už 14 dní stojí.


   
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

Ahoj, chápu že je to nemilé obvzláště tak velká objednávka co ti tam vysí. Nicméně někdy to snad dorazit musí ne? Nemůžou to tam držet věčně. Mě osobně nevadí když se doprava zpozdí o několik týdnů. Nicméně mluvím jen za sebe. Jinak pochopil jsem tedy správně, že světla jsou už vyrobený? 


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

@kotrmelec předpokládaný pick-up date je 30.1., proto jsem začal zajišťovat na začátku týdne dopravu a začínám zjišťovat, že ten termín je totálně nereálný


   
ReplyQuote
Page 4 / 8
Share: