X
Forum

Forum

LED panely 24VDC pr...
 
Notifications
Clear all

LED panely 24VDC pro PWM řízení

107 Posts
22 Users
6 Likes
12.1 K Views
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Taky pouzivam 24kanalove iSkyDance, ale u nekterych mi kolisa vystupni napeti, takze mi "pulzuji" svetla. Bojim se objednat dalsi, abych nevyhodil penize za stejny problem.


   
vita_k reacted
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
 

@smotek7 tak promin, vedel jsem ze mas neco na DIN listu. 🙂


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
 

@l-adamek jak mas silny zdroj? Jak mas tluste vodice? Zkus prvne hledat tam.

 


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Delaji to jen nektere kanaly (zrovna ty min zatizene) a dela to primo na vystupu toho dimmeru. Vzdalenost mezi 350W zdrojem a dimmerem je asi 100cm.

Jeste chci zkusit poprehazovat ruzne kusy a promerit co se da. Ale ty dimmery jsou naprd v tom, ze nemaji zacvakavaci svorkovnice a vymena znamena vse vysroubovat a nasroubovat.


   
ReplyQuote
skybor
(@skybor)
Trusted Member
Joined: 3 years ago
Posts: 74
 

12 kanálové iskydance mám objednané taky, tak uvidíme. Snad bude použitelné aspoň něco. Pulzující světla bych ale asi nechtěl.


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Tak to vypadá, že počty světel už jsou o něco rozumnější. O víkendu připravím zálohové faktury.


   
ReplyQuote
 ToGe
(@toge)
Eminent Member
Joined: 4 years ago
Posts: 18
 

Ahoj, taky chci koupit 24V světla, ale máte někdo reálné zkušenosti konkrétně s variantou Round 170 12W ?  Např. v porovnání s originálním Loxone Led spotem WW ? Kolik kusů na metr je potřeba ? Loxone v kalkulátoru doporučuje pro např. 16m2 použít 6 spotů. Ty ale mají max. výkon 7,5W, takže pokud bych použil ty 12W, budou mi stačit jen 4ks ?

Jde mi taky o praktické zkušenosti, třeba jestli je lepší dát do pokoje 4 menší světla nebo 1-2 větší a silnější 

A jestli to dobře chápu, zaberou mi na DMX dimmeru 2 kanály, takže na klasický Loxone DMX RGBW dimmer zavěsím 2 řiditelné větve, na každou větev max. čtyři 12W světla, je to tak ? Osvětlením se zatím prokousávám... Pod stropem mám všude roztahanou kombinaci 1xUTP+2xCyky 3x2,5 

 

 

 


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

@toge

výkon resp. příkon nerovná se svítivost - nelze porovnávat jen Watty

je možné se zastavit u kolegyně kousek od Litvínova a podívat se jak to svítí, má ale 225mm verze

CCT světlo, vždy dva kanály, tedy ano, RGBW dimmer - 2 samostatné větve s max. 2.1A na kanál - případně lze použít zesilovač a pak je počet dle zesilovače

 


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

O víkendu uzavírám objednávku. Budou zálohové faktury, informace máte v gmailech. Splatnost zálohové faktury bude do 11.12.


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

@kotrmelec @richard @uda74 @Bobesch @sentom

nemám od vás podklady


   
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

@cybermole ahoj, zaslano

 


   
ReplyQuote
(@eiffel)
Estimable Member
Joined: 4 years ago
Posts: 103
 

Ahoj,

poslal jsem žádost o přístup k seznamu na google docs. Také bych se přidal.

A otázka zní - jak řešíte přepínání u CCT ? Vlastní logikou? Pokud vím loxone nemá systémově vyřešené ovládání


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Jaký typ a počet by si chtěl? Objednávku už jsem uzavřel a teď čekáme na potvrzení od výrobce, kdy bude vyrobeno, abych mohl zajistit dopravu.


   
ReplyQuote
(@eiffel)
Estimable Member
Joined: 4 years ago
Posts: 103
 

25ks round 170mm


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Výroba cca 30 pracovních dní od připsání platby, doprava bude ještě zajímavá, sehnat teď rozumně dopravu je docela brutus. Vypadá to, že pojedeme nakonec vlakem (časově je to jako loď). Ale letošní doprava lodí nebo vlakem byla vždy hardcore. V létě nám vlak stál 10 dní na hranicích v Kazachstánu kvůli počasí.

Chybí nám 3 úhrady faktur. Ostatní už vzorně uhradili.


   
ReplyQuote
Page 3 / 8
Share: